Ezgi Mola dizideki gibi titiz

Ezgi Mola ,”Masumlar Apartmanı” dizisinden Safiye karakterini normal hayatına yansıtıp evini baştan aşağı temizlemeye başlayınca da sevgilisi olan Mustafa Aksakallı Ezgi Mola’nın o hallerini fotoğrafladı.

 

Ünlü oyuncu olarak bilinmiş olan Ezgi Mola, Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu ile paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakteri olarak rolünü üstelenen Ezgi Mola, normal yaşamında yaptığı ev temizlikleri ile sevgilisi Mustafa Aksakallı’yı korkutucu sözler söylettirdi.
dizide oynadığı Safiye karakterinin temizlik ve titizlik takıntısı olarak karakterist özelliğe sahip olmasıyla dizideki titizlik karakterli Ezgi Mola’yı gerçek hayatta da titiz olmasını sağladı .Mustafa Aksakallı, tıpkı dizide oynadığı Safiye karakteri gibi tüm evi baştan aşağı temizleyen Ezgi Mola’nın o hallerini sosyal medya hesabında yayınlayarak set ekibine duyurmuş oldu.

Ezgi Mola’nın çamaşır astığı evi süpürdüğü ve toz aldığı anları kayıt altına alarak Instagram’ın hikaye kısmında yayınlayan Aksakallı, “Korkuyorum Safiye bizim evde” notunu da yazmış olup sesini de duyurmuş oldu. Art arda paylaşımlarda bulunan Mustafa Aksakallı, “Baktıkça gülesim geliyor, sinirlerim bozuldu. Rejiden beni duyan varsa bu kızı hemen sete çağırsın” dedi.

 

Bunları da sevebilirsiniz