İşte Ünlülerin Geçmişteki Yaşanmışlıkları…

/ 29

CHARLIZE THERON

Oscar ödüllü yıldız Charlize Theron’un geçmişinde büyük bir aile faciası var. Güzel oyuncu gençlik yıllarında yaşadığı travmanın etkisinden uzun süre kurtulamadı.

/ 29

Güney Afrikalı yıldızın hayatındaki en kötü gün 21 Haziran 1991. Çünkü Theron’un alkolik olan babası o gece eve sarhoş geldi ve o sırada 15 yaşında olan yıldızın yatak odasına ateş açtı

/ 29

Bunun üzerine annesi Gerda, kocasını silahla vurarak öldürdü. Bu olayı “Babam hastaydı, bir alkolikti” diye açıklamaya çalışan Charlize Theron, “Bizi fiziksel olarak değil ama sözle taciz ederdi.” şeklinde anlatıyor.

/ 29

Annesinin yaptıklarını da “Benim kızım da aynı durumda olsaydı, ben de aynı şeyi yapardım” diyerek onaylıyor.

/ 29

KEANU REEVES

Hollywood’un en gözde aktörlerinden biri olan Keanu Reeves hayatı boyunca boyunca ardı ardına trajedi yaşadı.

/ 29

Bunlar içinde onu belki de en çok etkileyeni adını bile koyduğu kızının 8 aylıkken ölü doğmuş olması hem de sevgilisinin bir trafik kazasında hayatını kaybetmesiydi.

/ 29

Keanu Reeves ve sevgilisi Jennifer Syme, adını Ava olarak belirledikleri kızlarını daha doğmadan kaybettiler. Bebekleri, daha doğmadan anne karnında ölmüştü.

/ 29

Bu olaydan sonra Reeves ile Syme’nin ilişkisi bozuldu. Ama hiçbir zaman tam olarak kopmadılar.

/ 29

Daha sonra ise 2001 yılında Hollywood’da meydana gelen bir trafik kazasında genç bir kadın, kullandığı jipin camından yola fırladı ve oracıkta hayatını yitirdi. Kazada ölen 28 yaşındaki kadın, Reeves’in sevgilisi Jennifer Syme’ydi.

10 / 29

Bu haber üzerine Matrix 2 filminin çekimlerine hazırlanan Reeves, kelimenin tam anlamıyla yıkıldı.

11 / 29

Keanu Reeves’in kız kardeşi Kim, kan kanserine yakalandığı zaman Jennifer Syme, onları hiç yalnız bırakmamıştı.

12 / 29

OPRAH WINFREY

Oprah Winfrey, Mississipi’nin kırsal kesiminde çok yoksul bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Onu büyükannesi büyüttü. Winfrey, büyüme sürecinde büyükannesinden şiddet gördü.

13 / 29

Katıldığı bir TV programında “Büyükünnem beni kamçılardı. Öyle berbat kamçılardı ki sırtım su toplar ve sonra da kanardı” diyerek o günleri anlatıyor.

14 / 29

LIAM NEESON

Ünlü aktör Liam Neeson da hayatta en sevdiği kişiyi, karısı Natasha Richardson’ı hiç beklenmedik bir anda kaybetti.

15 / 29

Richardson Kanada’da ailece çıktıkları kar tatilinde kayak yaparken bir kaza geçirip ağır yaralandı.

16 / 29

Liam Neoson’ın karısını toprağa verdiği gün kayınvalidesi oyuncu Vanessa Redgrave ile mezarlıkta çekilen bu fotoğrafı hayranlarını da çok üzdü.

17 / 29

SHANIA TWAIN

Shania Twain günümüzün başarılı şarkıcılarından biri. Ancak çocukluğu hiç de öyle geçmedi. Twain, yoksul bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi.

18 / 29

22 yaşına geldiğinde anne ve babası bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Ardından yıllarını birlikte geçirdiği eşi kendisini en yakın arkadaşı ile aldattı.

19 / 29

Kocasından boşandı ve bir süre sonra da kocasını elinden alan arkadaşının eski eşiyle evlendi.

20 / 29

ROSE MCGOWAN

Güzel oyuncu 2007 yılında bir trafik kazası geçirdi. En çok yüzü yara aldı bu kazadan. Kazadan kalan izleri düzeltmek için defalarca estetik operasyon geçirdi. Ancak yüzü bir daha asla eskisi gibi olmadı.

21 / 29

KATIE HOLMES

Holmes, İtalya’da Tom Cruise ile evlendiğinde hayatının en büyük hayali gerçekleşmişti. Çocukluğundan beri hayran olduğu aktör artık onun kocasıydı. Ancak işler beklendiği gibi gitmedi.

22 / 29

Cruise’un önde gelenlerinden biri olduğu Scientology tarikatı yüzünden Holmes’un hayatı cehenneme döndü. Sonunda çareyi boşanmakta buldu. Ama bu da kolay olmadı. Holmes, Uzun ve zorlu bir süreçten sonra, kocasından boşanabildi.

23 / 29

DEMET AKALIN

Ünlü şarkıcı Demet Akalın henüz iki yaşındayken annesi, babası ve teyzesi onu anneannesine bırakıp yeni yılı karşılamak için eğlenceye gittiler.

24 / 29

Dönüşte yaşanan trafik kazasında ünlü şarkıcının babası ve teyzesi öldü… Annesi ise ağır yaralandı. O sırada henüz 24 yaşındaydı genç kadın. Ondan sonra da kızına hem anne hem baba oldu…

25 / 29

Ancak kazadan sonra üzücü bir gelişme yaşandı. Kaza olduktan sonra olay yerine gelen ambulanstaki görevliler otomobildeki üç kişinin de öldüğünü düşünüp hepsini birden morga koydular.

26 / 29

Ancak aslında anne Akalın, vefat etmemişti. O sırada anne Akalın’ın Ağabeyi cesetleri teşhis etmek için morga gitti. Öldüğü sandığı kardeşinin hareket ettiğini görünce de çok şaşırdı. Yapılan müdahalelerin ardından Akalın’ın annesi sağlığına kavuştu.

27 / 29

SABA TÜMER

Saba Tümer ekranlarda yaptığı programların başarısı kadar eşsiz kahkahasıyla da tanınıyor. Ama onun hayatı da dışarıdan göründüğü gibi değil… Onun da büyük bir trajedisi var

28 / 29

Çünkü bugün 30’lu yaşlarının sonunu süren Tümer annesini henüz 25 yaşındayken yitirdi.

29 / 29

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz