Jennifer Lopez Nasıl Aşık Olduğunu Anlattı

484 0

Son dönemin gözde çiftlerinden Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez, Vanity Fair dergisinin aralık sayısına kapak oldu. Dokuz aydır birlikte olan Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez, Vanity Fair dergisine ilişkileri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Aşk hayatları hakkında konuşan ikiliden eski beysbolcu, “İkiz gibiyiz; ikimiz de Aslan burcuyuz, New Yorkluyuz, Latiniz ve bunun gibi 20 özellik daha sayabilirim” dedi.

İlk buluşmalarından bahseden Lopez ise “Kolay bir akşam değildi. Çok fazla konuşup anlattı, ben de sadece dinledim. Planlarından, geçmişinden ve yeniden evlenmek istediğinden bahsetti. Bunlar ilk buluşmada genelde konuşulmaz” açıklamasını yaptı. Daha sonra ona yalnız bir kadın olduğunu söyleyen Lopez, Rodriguez lavaboya gittiğinde kendisinden bir mesaj aldığını ve mesajda “Aşırı seksi görünüyorsun” yazdığını söyledi. Geçtiğimiz mart ayından bu yana ilişki yaşayan ikili, o mesajdan sonra her şeyin değiştiğini itiraf etti.
EXCLUSIVE: Jennifer Lopez and Alex Rodriguez are spotted holding hands while having a romantic stroll on the way to dinner at Kappo Masa Restaurant in the upper east side, New York City, NY.

Pictured: Jennifer Lopez and Alex Rodriguez
Ref: SPL1533796 060717 EXCLUSIVE

Picture by: Felipe Ramales / Splash News

Splash News and Pictures

Los Angeles:310-821-2666

New York:212-619-2666

London:870-934-2666

photodesk@splashnews.com


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.