Kıvanç Tatlıtuğ Kesenin Ağzını Açtı!

541 0

Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer’le yaşadığı sakin hayatını Akdeniz’e taşıdı. Yeni filmi ‘Hadi Be Oğlum’un çekimleri için Kaş’ta bulunan Kıvanç Tatlıtuğ, otelde konaklamak yerine lüks bir ev kiraladı.

Takvim’in haberine göre: Stil danışmanı Başak Dizer’le geçtiğimiz yıl Paris’te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ, ev hayatını sevdi. Öyle ki çekimlerine geçtiğimiz ay başlanan ‘Hadi Be Oğlum’ filmi için Kaş’ta bulunan Tatlıtuğ, otelde konaklamak yerine ev tutmayı tercih etti. İstanbul’daki aile yaşantısını eşiyle Kaş’ta da sürdürmek isteyen ünlü oyuncu, 4 odalı dubleks lüks bir villa kiraladı. Yakışıklı oyuncu, Başak Dizer’le beğendiği yüzme havuzlu ve bahçeli villa için de kesenin ağzını açtı. Tatlıtuğ’un çekimlerden arta kalan zamanlarda Dizer’le Akdeniz manzarasına karşı romantik anlar yaşadığı lüks villaya geceliği 250 dolar (yaklaşık bin TL) ödediği öğrenildi.

Günlük temizlik, ekmek ve manav servisinin sunulduğu site içerisindeki villayı 3 aylığına kiralayan oyuncunun cebinden bunun için de yaklaşık 100 bin TL çıktı.

Yoğun ilgiden uzaklaşmak için de otel yerine villada kalan Tatlıtuğ’un bu kararı ise Dizer’in paylaşımıyla ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun günlüğü yaklaşık bin TL’ye kiraladığı villada sonsuzluk havuzu, jakuzi ve spor salonu gibi birçok lüks detay da bulunuyor. Kaş’taki villa, manzarasıyla da dikkat çekiyor.

kivanc-tatli-072654ZF
kivanc-tatli-072757LA
kivanc-tatli-072757YO
kivanc-tatli-072757YQ

Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.