Kumandayı Ele Aldı

Sevilen sanatçı Reyhan Cansu, seyhan müzik etiketiyle Sözü Canan Sezgin, Müzik Ali Cem Çehreli imzası taşıyan “Kumanda” isimli eseriyle geri döndü. Bir süre yeni şarkı yapmayan Reyhan Cansu, aradığım eseri bulamadım bulunca da sevenlerimle paylaştım ifadesinde bulundu.

Düzenlemelerini müzik dünyasının önemli ismi Febyo Taşel yaparken, klip çalışması kilyos sahilinde Ferit Çetinkaya tarafından gerçekleştirildi. Güzel sanatçı Reyhan Cansu’nun performans çekimleri yanında klip çalışmasında 6 dansçı yer aldı. Sahne repertuarında ve müzik piyasasına sunduğu şarkılarda kendine yakın bulduğu ve içinde bir satır da olsa yaşanmışlıklarından ifade olan eserleri tercih ettiğini dile getiren Reyhan Cansu “Kumanda isimli eser ilk dinlediğim anda beni etkiledi. Özel hayatımda bende güvendiğim insanlara tüm yetkiyi veririm, ilk yanlışda kumandayı ben ele alırım. Şarkıyı çok yürekten seslendirdim, müzik severlerinde kabul edeceğinden eminim” dedi. Pop saundlarındaki düzenlemesi Febyo Taşel, imzası taşıyan “Kumanda” isimli eserin Reyhan Cansu yorumuyla yaza damga vurması bekleniyor.

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz