Öpüşme pozu hayranlarını kızdırdı

343 0

Klip çekimi için eşi Yaşar İpek ile Maldivler’e giden Seren Serengil, romantik anlarını sosyal medya hesabı instagramdan paylaştı. Serengil’in özel hayatına dair pozlarını paylaşması hayranlarına edep yahu dedirtti.

Şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, geçtiğimiz yıl mayıs ayında şarkıcı Yaşar İpek ile evlendi. İlişkilerini göz önünde yaşayan çift, sosyal medya hesaplarından sarmaş dolaş pozlarını paylaşmaya devam ediyorlar.

ÖPÜŞEREK VERİLEN POZA TEPKİ YAĞDI

Seren Serengil ve eşi Yaşar İpek, yeni şarkılarına klip çekmek için Maldivler’e gitti. Aynı anda iş ve tatil yapan çift, sarmaş dolaş pozlarıyla dikkat çektiler. Serengil, son olarak eşiyle öpüştüğü anların fotoğrafını instagramda paylaştı.

YORUM YAĞMURUNA TUTTULAR

İkilinin bu fotoğrafı kısa sürede takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Çifte, “Bu tabloya bir bebek yakışır” yorumlarının yanı sıra çok sayıda linç yorumu da geldi. Bazı sosyal medya kullanıcıları, ikilinin fotoğrafına “utanma ar edep kalmamış” yorumunu yaptı.

İşte o yorumlardan bazıları:


Harun Gencel

Harun Gencel

Harun Gencel 1991 Trabzon Doğumlu olan editörümüz , Sitemizde güncel olarak haber yazmakta olup aynı zamanda yayınlanan haberlerin kontrollerini de sağlamaktadır.