Sevilen gelin adayı reklam yüzü oluyor

586 0

Gelin adayı Hanife, tesettür markasının yüzü oluyor

Zuhal Topal’ın izdivaç programında aradığı damat adayını bulamayan müzmin gelin adayı Hanife, Türkiye’nin önde gelen tesettür markalarından birinde reklam yüzü olacak.

Zuhal Topal’ın izdivaç programında aradığı eş adayını bir türlü bulamayan Hanife Gürdal, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlarla adından söz ettirmeyi sürdürüyor.

SOSYAL MEDYAYI KAZANÇ KAPISI YAPTI

Evliliği rafa kaldıran ve yakaladığı şöhretin tadını çıkartan Hanife, 460 binden fazla takipçisinin olduğu sosyal medya hesabından paylaştığı reklamlarla büyük paralar kazanıyor.

Hemen hemen her markanın ürünlerini tanıtan Hanife’nin Türkiye’nin önde gelen bir tesettür markasının yüzü olacağı konuşuluyor.

Katıldığı izdivaç programının en popüler yüzü olan Hanife bir dönem gördüğü ilgiden sıkılmış ve programı bırakmıştı. Ancak bu dönem çok uzun sürmedi. Hanife ekranlardan uzak durmaya dayanamadı ve geri döndü. Şimdi izdivaç programları yok ama Hanife bu sefer de popülerliğinin tadını Instagram hesabından çıkarıyor.

 

 

 


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment