Sosyal platformdan paylaştı

Sosyal platform hesabından  fotoğraf paylaşımı sağlayan  Alişan, Eliz ve Burak ile  çekilmiş olduğu  fotoğrafı  takipçilerine  paylaştı.

İlk “Cennet Mahallesi ” dizisinden tanıdığımız oyuncu Alişan , Oyuncu Buse Varol ile 2018 yılında nikah masasına  yerleştiler  ünlü şarkıcı, tv sunucusu ve oyuncu olan  Alişan, geçtiğimiz aylarda kızını kucağına alarak ikinci kez baba olmanın sevincini gördü. Alişan ,Buse Varol ile  karar vererek  kızlarına Eliz adını koydular. Bu mutlu aile  portresini herkese göstermek için Sosyal platform  hesabından fotoğraf paylaşımı sağlayan  Alişan, Eliz ve Burak ile  çekilmiş olduğu  fotoğrafı  takipçilerine paylaştı. Instagram paylaşım yapan Alişan, ‘n büyük şükür sebeplerim, ‘iyi ki’lerim, her şeylerim…’ ifadelerini kullandı.

Alişan ‘la Buse Varol nasıl tanışmışlar ? Nasıl karşılaştılar?

  Alişan ,Buse Varol’u bir oyuncu toplantısında onu dikkatlice izler ve onu çok beğenir . Beğenmesiyle , görmesi sonucunda instagram hesabını  bulup ,öğrenen Alişan Buse Varol’a mesaj  aracılığıyla bir mesaj yollar ve artık kader o ikisini birlik yapar  . Bu birlik  artık  evlilikle sonuçlanır . Alişan ayrıca nasıl tanıştıklarını da açıklamıştı ,açıklamasında :

“Oyuncuların tanışma toplantısında Buse’yi görür görmez çok beğendim. Buse sonra tesadüfen bizim kafeye gitmiş. Babam bana ‘Oğlum dizide ne güzel kız var, niye arkadaş olmadın’ dedi. Ben de Buse’ye Instagram’da DM’den (direk mesaj) yürüdüm. Telefon numarasını istedim.”

 

 

Bunları da sevebilirsiniz