Youtube’da ‘A’ yazınca ilk Ahmet Kaya sonra benim ismim çıkıyor dedi

662 0

Aleyna Tilki: YouTube’a ‘A’ yazınca ilk Ahmet Kaya’nın ismi sonra benimki çıkıyor”

Son zamanların iddialı genç yeteneği Aleyna Tilki kendini bir tek Ahmet Kaya’yla kıyasladı. “YouTube’da en çok aratılan ilk isim benimki. Youtube’ta da ‘A’ yazınca ilk Ahmet Kaya’nın ismi sonra benimki çıkıyor.” şeklinde konuştu.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, Number1 Türk FM’de ‘Kadir Çetin ile Numberone Star’ın bu haftaki konuğuydu. Aleyna Tilki,kendini Ahmet Kaya İle kıyasladı. YouTube’a ‘A’ yazınca birinci sırada Ahmet Kaya’nın adı, ikinci sırada benim adım çıkıyor dedi.

Aleyna Tilki konuk olduğu programda, Youtube’a ‘A’ yazınca ilk Ahmet Kaya’nın ismi sonra benimki çıkıyor” diye konuştu. Son dönemin müzik piyasasındaki popüler isimlerinden Aleyna Tilki kendini Ahmet Kaya ile kıyasladı.

Cevapsız Çınlama şarkısıyla adıyla sıkça söz ettiren ve gerek yaptığı işlerle gerek sosyal hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen 17 yaşındaki Aleyna Tilki yine iddialı konuştu: “Youtube’da en çok aratılan ilk isim benimki. Youtube’ta da ‘A’ yazınca ilk Ahmet Kaya’nın ismi sonra benimki çıkıyor.” dedi.

Son günlerin hakkında en çok konuşulan şarkıcılarından Aleyna Tilki’den Ahmet Kaya ile ilgili olarak bir yorum geldi. Tilki Ahmet Kaya’dan sonra ismi en çok aranan kişi olduğunu iddia etti.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment