Zuhal Topal’da Muhammed’in Evlilik Teklifine Cevap

831 0

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programına Hanife’nin, Muhammed’in evlilik teklifine verdiği şok cevap damga vurdu.

Hanife; “Evlenme teklifi yüzünen gelmedi”
Hanife, canlı yayına tek başına katıldı. Programa katılmayacağını yapım ekibine de bildiren Serkan’ın, gelmeme nedenini Hanife; “Muhammed’in bana evlenme teklifi etmesinden dolayı gelmedi. Beni yalnız bıraktı. Ben bugün burada çok önemli bir karar vereceğim, yanımda olmalıydı. İnsan sevdiği kişi ile bir ömür geçirmek istemez mi? Ben evlenme teklifini Serkan’dan bekliyordum. Bir defa bana seni seviyorum bile demedi. Elini çabuk tutsaydı, Serkan’ın üzgün olduğunu düşünmüyorum” dedi.

Hanife; “Onu seviyorum”
Serkan’ın çok üzgün olduğuna inanıyorum diyen Zuhal Topal; “Muhammed’le arkadaşlıkları da var. Ağzımdan kötü bir şey çıkmasın diye gelmemiş olabilir. Bu şoku atlatmaya çalışıyor olabilir. Onun da yaşadıkları kolay şeyler değil” dedi. Bunun üzerine Hanife; “Tabii seviyordur, sevmese beni neden tekrar çağırsın. Ben de onu seviyorum” dedi.

Muhammed; “Evlilikse evlilik, mutluluksa mutluluk…”

Söz alan Muhammed; “Öncelikle özür dilemek istiyorum. Dün yeri ve zamanı olmayan bir şey yaptım; ama bu benim doğrum. Kaybetme korkusuna kapıldığım için böyle bir şey yaptım. Yanlış bir şey yapmış olabilirim; ama söylediklerimin arkasındayım. Ben sana bunları söylüyorum, sen Serkan için onu seviyorum diyorsun. Evlenmek istiyordun, mutlu olmak istiyordun; evlilikse evlilik, mutluluksa mutluluk… Ben Hanife’yi mutlu edeceğimi düşünüyorum” dedi.

Hanife; “Sevmek de yetmiyor bazen”
Sevmek de yetmiyor bazen diyen Hanife; “Ben bugün yalnız bırakıldım. Serkan, beni buraya; beni seveni sevmek istiyorum, bana değer verenle olmak istiyorum diyerek çağırdıysa, ben de bunu kendim için isteyebilirim. O beni gerçekten sevseydi bugün yanımda olurdu” dedi.

Hanife’nin bu sözlerinin üzerine Muhammed; “Hanife, yetmedi mi Serkan için üzüldüğün? Ben bunu sana söylerken bile üzülüyorum” dedi. Hanife de “Yeter değil mi? Ben buraya ilk geldiğim gün mutlu olmak için geldim. Benim için Serkan’ın artıları hep başkaydı; aile yaşantısı, annesinin ve babasının, kuzenlerinin bana olan tavırları… Sana gelirsek; beni üzdüğünü hatırlamıyorum, yanında çok rahatım, rahat yemek yiyorum, seninle sırrımı paylaşıyorum, yanında ağlıyorum sen benim dostumsun. Eş olmak, dost olmaksa biz dostuz” dedi.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment