Çaykur Rizespor’da İsmail Kartop Topun Ağzında

Süper Lig’de 8. haftada Çaykur Rizespor’un yine maç kaybetmesiyle deneyimli teknik direktör İsmail Kartal’ın gidip gitmeyeceği tartışılıyor İsmail Kartal yerine yeni teknik direktör olarak akla gelen ilk isim Bülent Uygun oldu.

Çaykur Rizespor sekiz haftada aldığı kötü sonuçların ardından İsmail Kartal’ın takımdan ayrılması an meselesi böyle bir durum gerçekleştiği takdirde Bülent uygun yeni teknik direktör olarak düşünülüyor. Bülent Uygun katar’ın al Rayyan takımını çalıştırıyor. Bülent uygun Türkiye’de bir takımda Teknik direktörlük yapmak istediğinden dolayı Çaykur Rizespor’un teklifini kabul etmeyi düşünüyor.

Sezonun başında Çaykur Rizespor’un teknik direktörlüğüne İsmail Kartal getirilmişti. Oynanan sekiz lig maçında iki galibiyet iki beraberlik dört mağlubiyet alan İsmail Kartal bu kötü gidişata son vermek için elinden geleni yapıyor.

Tecrübeli teknik direktör Bülent Uygun UEFA’nın amirliğinde futbolcularımızın asker selamı vermesinden sonra soruşturma başlatmışlardı. Bu soruşturmadan olumsuz bir şey çıkmayacağına söyledi. Avrupa’da birçok futbolcu golden sonra asker selamı vermişti biz Türk milleti olarak dünyanın ayak oyunlarını bozduğumuzu belirtti.

Sinan Demirdağ

Sinan 1985 Ankara Doğumlu Yazarımız Sitemizde Bulunan haberlerin kontrolünün yanı sıra aynı zamanda Dünya ve Siyaset başta olmak üzere tüm kategorilerde haber yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz