Boğayı çekerken büyük dikkatsizlik

540 0

Portekiz’de halkın arasına karışan bir boğa, kendisini çeken adama saldırdı. Bu korkunç anlarsa başka biri tarafından görüntülendi. Sokakta insanların arasında kışkırtılan boğa, gözüne kestirdiği adamın dikkatsizliğinden yararlanarak ona saldırdı. Elindeki akıllı cihazla o anların görüntüsünü kaydetmeye çalışan adam, boğanın saldırısından sonra neye uğradığını şaşırdı. İşte o anlar…

Portekiz’de halkın arasında bulunan bir boğa, görüntülerini kaydetmeye çalışan adama saldırdı. Bu korkunç anlar saniye saniye görüntülendi. İnsanlar tarafından kışkırtılarak kızdırılan boğa, gözüne karşısında görüntü alan adamı kestiriyor. O sırada elindeki akıllı cihaza görüntü kaydetmeye çalışan adam, oraya odaklanınca boğanın üzerine doğru geldiğini fark edemiyor.

Adama boynuz darbeleriyle saldırıp yere düşüren boğa, bir süre sert darbeleriyle adamı yaralıyor.

Etrafta bulunan başka insanlar boğanın dikkatini dağıtarak adamı kurtarmaya çalışıyor.

Kısa süreli bir çabanın ardından boğanın dikkatini dağıtmayı başarıyorlar ve boğanın adama daha fazla saldırmasını engelliyorlar.Dikkatsiz adamın durumu hakkında bilgi verilmese de bir anlık dalgınlık sonrasında özellikle yaralandığı görülüyor.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment