Airpods Pro Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Apple yeni lansmanında tanıttığı yeni İphone telefonlarla birlikte AirPods hakkında da bilgi vereceği sanılıyordu. Fakat bilgi verilmeyen kulaklık hakkında meraklar arttığı gibi birçok söylentiler de çıkmıştı. Bu hafta tanıtılması beklenen Airpods Pro sürpriz yaparak tanıtıma sunuldu. Yeni AirPods Pro’nun fiyatı 1899 TL olarak Apple sitesinde yayınlandı.

AirPods Pro Özellikleri

Aktif gürültüyü manipüle ederek engelleme

Rahat kullanım için kauçuk kulak yapısı

Şeffaf mod özelliği

Adaptif EQ özelliği ile daha kaliteli ses performansı

IPX4 sertifikasına sahip.

Suya ve tere dayanıklı özelliği ile de sporlarda rahatlıkla kullanılabilir.

İki farklı şekilde şarj etmek mümkün.  Qi sertifikası ile kutusuna takılarak şarj edilebilir. Lightning bağlantısı ile de kablosuz bir şekilde kolayca şarj edilebiliyor. Şeffaf mod ve aktif gürültü engelleyici özellikleri arasındaki geçiş hızı daha aktif hale getirilerek kullanımı pratikleştirildi

Bluetooth 5.0 bağlantısı ile karşımıza çıkan yeni AirPods Pro tek şarj ile 4,5 saat dinleme süresi ve 3,5 saat konuşma süresi sunuyor

Ağırlığı 5,4 gram olan malzemesiyle de oldukça hafif ve kolay kullanım sağlayacak. Kulakta yokmuş hissiyatı veren cihaz küçük olmasıyla da rahatlık sağlayacak.

Sinan Demirdağ

Sinan 1985 Ankara Doğumlu Yazarımız Sitemizde Bulunan haberlerin kontrolünün yanı sıra aynı zamanda Dünya ve Siyaset başta olmak üzere tüm kategorilerde haber yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz