Ak Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş Kemal Kılıçdaroğlu’na Tepki Gösterdi!

Mehmet Muş kendine ait sosyal medya üzerinden EYT sorununu CHP Lideri biz çözeceğiz demesi üzerine tepkisini sosyal medyada gösterdi. Muş, SSK’yı batıran Kemal Kılıçdaroğlu’nun 1990 yılında emeklilik yaşı hakkında söylediği sözleri anımsattı.

Ak Parti Başkanvekili Mehmet Muş CHP liderine sosyal medya hesabından emeklilik yaşı hakkında söylediği sözlere tepki gösterdi. Mehmet Muş, Kılıçdaroğlu’nun SSK Genel Müdür’ü olduğu zamanlarda söylediği sözleri hatırlatan bir yazı paylaştı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun SSK Genel Müdürü olarak çalıştığı dönemde katıldığı televizyon programında gazetecinin sorduğu sorulara verdiği cevaplar yüzünden bayağı bir eleştirilmişti.

Kemal Kılıçdaroğlu canlı yayın programında SSK hastanelerinde yaşanan sorunlar karşısında acizlik belirten inanılmaz itiraflarda bulunmuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın EYT açıklamasını fırsat olarak değerlendiren Kemal Kılıçdaroğlu yine bu konu üzerine konuşmuştu. Siyasette her fırsatta terör örgütü PKK/YPG’nin sözcülüğünü yapan Kemal Kılıçdaroğlu, EYT konusuna çözüm bulacaklarını söyleyerek, EYT’liler hiç sorun etmesinler, onların sorunlarını çözmeye çalışıyoruz dedi. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına söz veriyorum, bütün sorunları çözmek için akılcı bir şekilde çözeceğiz dedi.

Harun Gencel

Harun Gencel 1991 Trabzon Doğumlu olan editörümüz , Sitemizde güncel olarak haber yazmakta olup aynı zamanda yayınlanan haberlerin kontrollerini de sağlamaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz