Annesine ve Kız Arkadaşına Tecavüz Eden İngilize 15 Yıl Hapis Cezası!

590 0

İngiltere’nin Liverpool kentinde, önce kız arkadaşına sonra da kendi annesine tecavüz eden bir adam 15 yıl hapse mahkum edildi. İngiliz basınının haberine göre, suçunu itiraf eden 29 yaşındaki adam, ‘daha önce kız arkadaşına tecavüz etmekle suçlandığı için yaşadığı stresin, annesine tecavüz etmeye zorladığını’ iddia etti.

İngiltere’nin Liverpool kentinde yaşanan olayda, suçunu itiraf eden 29 yaşındaki adam, ‘daha önce kız arkadaşına tecavüz etmekle suçlandığı için yaşadığı stresin, annesine tecavüz etmeye zorladığını’ iddia etti.

KEFALETLE SERBEST KALMIŞTI

İlk tecavüz soruşturmasından bir süre önce kefaletle serbest bırakılan genç adamın, uyuşturucunun etkisiyle annesine saldırdığı ifade edildi. Hakimin 15 yıl cezayı açılamasının ardından, oturduğu cam kafesin duvarına yumruk atan adam, eski kız arkadaşına küfürler yağdırmaya başladı. Onu sakinleştirmek için 3 gardiyan güç kullanmak zorunda kaldı.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.