Arda Turan’ın Yeni Aşkı

417 0

Arda Turan arkadaşının eski aşkıyla beraber

Barselonalı futbolcu Arda Turan 2.5 yıldır bir küs bir barışık aşk yaşadığı Aslıhan Doğan ile 4 gün önce ayrıldı. Arda Turan hiç zaman kaybetmeden manken Özge Ulusoy ile aşk yaşamaya başladı. Arda Turan- Özge Ulusoy aşkı ilginç bir tesadüfü ortaya çıkardı.

Futbolcu Arda Turan kısa bir süre önce sevgilisi Aslıhan Doğan’dan ayrıldı. Arda Turan bu ayrılığı sosyal medya hesabından duyurdu. Arda Turan’ın 2.5 yıllık bu ilişkinin ardından Özge Ulusoy’la yeni bir ilişkiye yelken açtı.

Posta gazetesindeki iddiaya göre, Arda Turan ve Özge Ulusoy 23 Eylül Cumartesi gecesi Cihangir’deki gece kulübü Hazine’de eğlenirken yakınlaştı. Daha sonra Emirgan’daki ‘Gizli Kalsın’a gitti. Kulüpten sabaha karşı el ele çıktı. Özge Ulusoy da, Hacı Sabancı’dan 3.5 ay önce ayrılmıştı. Sürpriz aşkın ardından ilginç bir tesadüf ortaya çıktı!

ARDA TURAN İŞ ARKADAŞININ ESKİ AŞKIYLA…

Özge Ulusoy 2013-2014 arasında bir alışveriş sitesinin sahibi Hakan Baş ile aşk yaşamıştı. Hakan Baş’ın en yakın arkadaşı ve ortağı ise Arda Turan. Başarılı futbolcu Turan ne zaman İstanbul’a gelse Hakan Baş’la birlikte eğlenmeye çıkıyor. Ancak Arda Turan ile Hakan Baş’ın bu durumdan rahatsız olmadığı kesin. Özge Ulusoy ise yeni başlayan ilişkisiyle ilgili şimdilik sessiz kalmayı tercih ediyor.

ONLAR DA AŞK YAŞAMIŞTI

Arda Turan ile evlenecekleri konuşulan ama tüm ‘barış’ denemeleri başarısızlıkla sonuçlanan Aslıhan Doğan, yıllar önce de Hacı Sabancı ile aşk yaşamıştı.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment