Beşiktaş ile Galatasaray Futbol Takımı Arasında Büyük Takas!

İki büyük takım Beşiktaş ve Galatasaray arasında Büyük bir transfer takası gerçekleşecek. Sarı kırmızı futbol takımı elinden çıkarmak istediği deneyimli futbolcu Diagne’yi Siyah beyazlı futbol kulübüne gönderip karşılığında Yetenekli futbolcu Oğuzhan Özyakup’u takımına katmak istediğini söyledi.

Ara transfer döneminde İki büyük takım kadrolarını güçlendirerek sezonun ikinci yarısına daha iyi bir şekilde giriş yapmak istiyor. Bu nedenden dolayı Beşiktaş ve Galatasaray futbol takımı güzel bir takas ile gündeme geldi öğrenilen bilgilere göre siyah beyazlı takım Galatasaray’dan Diagne’yi transfer ettikten sonra karşılığında yetenekli oyuncu Oğuzhan Özyakup’u verecek.

Geçtiğimiz günde bir araya gelen iki büyük takımın yöneticileri Oğuzhan Özyakup ve Diagne’nin takas edilmesi üzerine konuştular.  Club Brugge’ün ara transfer döneminde Diagne ile yolları ayıracakları gündeme geldi. Yıldız forvet Burak Yılmaz’a takviye olarak yanına Beşiktaş futbol takımı Diagneyi düşünüyor.

Belhanda Hakkında Gerekli Olan Yapılacak

Sarı kırmızılı futbol takımı cephesinde bir başka sorun ise Belhanda Galatasaray taraftarları ile tartışan deneyimli futbolcuyu Galatasaray yönetimi güzel bir teklif gelmesi durumunda satmayı düşündüğü öğrenildi. Belhanda’nın gitmesi durumunda ise yerini doldurmak için Beliktaştan genç oyuncu Oğuzhan Özyakup’u kadrosuna katmak için uğraşacak.

 

Oktay Salış

Editörümüz Edebiyat Fakültesinden yakın zamanda mezun olup sitemizde güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz