Büyük Birlik Partisi Hazineden Yardım Alamadıklarını Dile Getirdi!

BBP genel başkanı DESTİCİ HDP bile partilere yapılan  hazine yardımından yararlanırken bizim bu yardımdan mahrum bırakılmamız çok zoruma gidiyor dedi.

Mustafa Destici Antalya Alanya’da partisinin düzenlediği istişare toplantısında konuştu. Bugüne kadar hazine yardımı almadan kendi çabalarıyla bugünlere geldiklerini söyledi. Bu dediğim size basit gelse de bu başardığımız çok büyük bir şeydir dedi. Biz desteğimizi kuruluşumuzdan bu yana halktan ve milletten almış bir partiyiz dedi. Türk milletinin gönlündeki özel yerimizi biliyoruz ne şartta olursa olsun duruşumuzdan ve Onur omuzdan taviz vermeyeceğiz dedi.

Kuruluşumuzdan Buyana Boyunca Çeşitli Zorluklarla Karşılaştık

Büyük Birlik Partisi’nin varlığından belli karşılaştığı zorlukların altından kalktığını söyledi. BBP ara ara, kendindeki yüksek potansiyeli ve temiz bir siyasi parti görünümü nedeniyle rakip partiler tarafından çoğu zaman bu durumun ortadan kalkması için engellemelere maruz kaldı. Tüm bunlara rağmen partimizin menfaatin den ve iyimserliğin den ödün vermedik. Tuzak kuranların tuzaklarını Allah’ın izniyle Kendi başlarına gönderdik.

Hakların Demokrat Parti’ye Yönelik Çok Sert Çıkan DESTİCİ Sözlerine Şu Şekilde Devam Etti

Devletten hiçbir zaman yardım almadık. Genel seçimde almadığımız gibi yerel seçimlerde de partimiz destek almadı. Bu PKK destekçisi HDP bile hazineden para alırken bizim partimizde bu yardımlardan mahrum bırakılmasını her zaman gücüme gitmiştir dedi.

Harun Gencel

Harun Gencel 1991 Trabzon Doğumlu olan editörümüz , Sitemizde güncel olarak haber yazmakta olup aynı zamanda yayınlanan haberlerin kontrollerini de sağlamaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz