Çinli Telefon Firması Oppo Yeni Telefonunu Londra’da Görücüye Çıkarttı!

Çinli telefon firması OPPO, yeni seri olan Reno2 serisini Londra şehrinde tanıtıma çıkardı. Test edenler tarafından çok beğenilen telefon herkes tarafından ilgi odağı oldu. Tanıtımda yer alan Reno2 ile Reno2 Z’nin kamera ve video geliştirme uygulamaları bulunuyor.

OPPO Global Başkan Yardımcısı Alen Wu, telefon kamerası ve tasarım alanlarında geliştirdikleri yeniliklerin katkısıyla Avrupa pazarlarında hızlı bir şekilde büyüdüklerini ve geliştiklerini anlattı. 2020’de Almanya, Portekiz ve Belçika ülkelerinin teknoloji pazarlarında da yer alacaklarını açıklayan OPPO Global Başkan Yardımcısı Alen Wu şunları söyledi: Avrupa teknoloji pazarında yerimizi sağlamlaştırmayı başardık. 10 tane Avrupa ülkesinde telefon satıyoruz.

2020’de daha geniş kitlelere ulaşmayı amaçlayan telefon firması bu gelişme aşamasında en iyi avantajımız kullanıcıların telefonlarımıza büyük ilgi göstermeleri. Yeni serimizdeki telefonlarımız tüm aksiyonları profesyonel kamerayla çekilmiş video gibi yakalayabilmesi en iyi kamera ve video teknolojisi ile donatmayı başardık. Böylece Telefon sahiplerine şık tasarımı olan ve kullanışlı telefon üretmeyi başardık dedi.

Reno2 5 bin 599 TL’den Reno2 Z ise 3 bin 799 TL’den satılıyor.

Sinan Demirdağ

Sinan 1985 Ankara Doğumlu Yazarımız Sitemizde Bulunan haberlerin kontrolünün yanı sıra aynı zamanda Dünya ve Siyaset başta olmak üzere tüm kategorilerde haber yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz