Galatasaray’da Karışıklık Devam Ediyor!

Fatih Terim’in yapmış olduğu açıklamaların ardından  devre arası yapılması planlanan transfer çalışmalarının önemi daha da belirginleşmeye başladı. Tecrübeli teknik direktörün Mariano, Nagatomo, Belhanda, Feghouli ve Seri’yi isimlerini topun ucuna koyduğu ve bu oyuncuların yerine transferlerin olmasını talep ettiği öğrenildi. Fakat basına yansıyan bilgilere göre bu durum oldukça sancılı geçebilir.

Yöneticiler Aksi Görüş Bildirdi

Geçen günlerde yapılan yönetim toplantısının gündemi içerisinde olan konuya birçok oyuncunun transfer operasyonuna tasvip etmediği gelen bilgiler arasında. Yöneticilerin, “Kadromuz yeterli. Ayrıca yeni transferler kulübe ekonomik anlamda ciddi maliyet ve yük getirir” dediği öğrenildi.

Tüm Kararlar Sorun Çıkaracak!

Yaşanan olayların ve onca konuşmaların ardından dikkatler son karar merci  Başkan Mustafa Cengiz’e yöneldi. Mustafa Cengiz eğer transfer yapılmamasını isterse  Fatih Terim’le karşı karşıya kalacak. Tam tersi bir kararda ise yönetim ile ilgili çatışmalar yaşanacağı  bekleniyor. Sonuçların ne olacağını henüz kimse kestirememektedir.

Oktay Salış

Editörümüz Edebiyat Fakültesinden yakın zamanda mezun olup sitemizde güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz