Hamza Hamzaoğlu: Bu Durumu Hak Etmiyoruz

Gençlerbirliği başkanı Murat Cavcav, futbolda ayrılıkların ve başlangıçların olduğunu biliyoruz, dedi. Murat Cavcav, Hamza hoca’nın başarılarını biliyoruz aynı zamanda kaliteli bir isim olduğunu da biliyoruz. Uzun günler neticesinde çalışmamız bize güzel bir netice verdi. Öylesine önemli bir teknik direktör ile çalışacağımız mutluyuz.

Murat Cavcav, hocamız ile hedefler doğrultusunda anlaştık ve hocamız ile başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz. Camiamız bizlere inansın ve merak etmesin, dedi. Başkan, kadromuz sağlam yalnızca bazı şanssızlıklar nedeniyle hak edilmeyen bir durumdayız. Hamza hocamız ile beraber biz bu şanssızlığı kıracağımıza inandığımız için kulübümüze değerli hocamızı getirdik. Gençlerbirliği camiasına ve kulübümüze hayırlı olsun, dedi.

Hamza Hamzaoğlu, bu zorlu süreç içerisinde Gençlerbirliği’nin teknik direktörü olarak göreve getirildiği için teşekkür etti ve bu durumda teknik direktör seçmenin zor olduğunu söyledi.

Hamza Hamzaoğlu, ”yönetim karar vererek bizi seçmiştir ve bu bizi ayrıca gururlandırdı. İşimizin zor olduğunun farkındayız takımı dönem başından beri takip etmekteyim ayrıca tanımış olduğum oyuncular var, tanıyacağım genç kardeşlerimiz de var, Güzel işler yapacağımızı düşünüyorum” dedi.

Sinan Demirdağ

Sinan 1985 Ankara Doğumlu Yazarımız Sitemizde Bulunan haberlerin kontrolünün yanı sıra aynı zamanda Dünya ve Siyaset başta olmak üzere tüm kategorilerde haber yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz