İphone 11 ve İphone 11 Max’in Taksitli Satışları Devam Ediyor

Apple markasının İphone model telefonlarının yeni serileri olan iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modelleri, Teknosa’da ilk kez satışa sunularak bekleyenleriyle kavuştu. Türkiye’de ilk sahipleri olmak isteyenler için 17 Ekim gecesi saat 00.01 de kapılarını müşterilerine açan Teknosa meraklılarını kavuşturdu

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, 17 Ekim gecesi kapılarını açarak satışa başladı.  İstanbul İstinyepark, Kadıköy Tepe Nautilus, İzmir Forum Extra ve Ankara Ankamall avmlerinde mağazalarını açan Teknosa, İphone’un yeni modelini satışa sundu.

Teknosa’nın yaptığı duyuruya göre yeni İphone modellerinin sahibi olmak isteyenlere Ekim ayı sonuna kadar kampanyalar yapacaklarını duyurdu. 18-31 Ekim tarihleri arasında iPhone 11 model telefon için ING ve Akbank kredi ile peşin fiyatına 6 taksit seçenekleri sunacak. Ayrıca, İphone model eski telefonunu getirenler yeni iPhone 11 telefona sadece 3.999 TL gibi çok ekonomik bir fiyata sahip olabilecek. İlgi yoğun olursa kampanya tarihlerinin uzatılacağı düşünülüyor.

 

Sinan Demirdağ

Sinan 1985 Ankara Doğumlu Yazarımız Sitemizde Bulunan haberlerin kontrolünün yanı sıra aynı zamanda Dünya ve Siyaset başta olmak üzere tüm kategorilerde haber yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz