Karadeniz’de Fırtına Koptu!

Trabzon teknik direktörü Ünal karamanın yaptığı açıklamada UEFA Avrupa ligi c gurubu üçüncü maçında evine konuk ettiği krasnodar’a ya 2 -0 yenilen Trabzon spor teknik direktörü Karaman yenildiğimiz için çok üzgünüz işimiz zorlaştı. Koşullar ne olursa olsun ne kadar zorlanırsak zorlanalım mutlaka deplasmanda galibiyetle dönmemiz gerekli dedi.

Karaman maç sonrası yaptığı açıklamada “futbolcularımın sahada ve oyunun büyük bir bölümünde gayret azim ve istekli olmaları bizleri son derece mutlu etti. Niyeti iyi ve mücadeleci bir ruhu vardı. Ne yazık ki anlık pozisyonlar maçın gidişatını belirleyebiliyor. Paslar vuruşlar ve karşı karşıya kalınan pozisyonlar maçın metnini yazıyor. Farklı ve detaylı pozisyonlar haricinde oyuncuların oynadığı futboldan gayet memnun kaldım.

Ünal Karaman Telafisi Deplasmanda Dedi

Maçın seyri ile ilgili açıklamalarda bulunan tecrübeli teknik adam KARAMAN, “Çok istedik fakat olmadı çok üzgünüz dedi. Rakiplerimiz ve oyuncuları çok güçlü yaklaşık 100 -150 milyon dolarlık bir bütçeye sahipler. Sahada onlarda kendi adına kazanmayı istediler ve neticede kazandılar. Eğer rakibimizi yenseydik onları saf dışı bırakmış olacaktık. Artık telafisini deplasmanda yapacağımıza inanıyorum dedi.

Önümüz de üç müsabakamız daha var. Rakipler zorlu ve tecrübeli olabilir.  Önümüzdeki maçlar ne kadar zor olursa olsun takımım elinden gelenin fazlasını yapacaktır. Bizler tüm maçlarımıza kazanmak için çıkacağız gayretimiz bu yöndedir.  Takımıma güvenim sonsuz.” Dedi.

Sinan Demirdağ

Sinan 1985 Ankara Doğumlu Yazarımız Sitemizde Bulunan haberlerin kontrolünün yanı sıra aynı zamanda Dünya ve Siyaset başta olmak üzere tüm kategorilerde haber yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz