Kemal Kılıçdaroğlu: Laf Edeceksen Çık Karşıma!

Partisinin düzenlediği grup toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir kez daha Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı canlı yayında tartışmaya davet etti. Öyle bizim arkamızdan iş çevirmekle bu işler olmuyor. Teke tek karşıma çık konuşalım. Beyefendi diyor ki seçimi kaybedecek dahi olsak eyt’liler geçit yok! Sen seçimi çoktan kaybettin de haberim yok.

Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından bazı bölümler şu şekilde; benim siyasetten kendime özel hiçbir çıkarım yok sadece memleketimin kalkınması ve halkımın belirli bir refah seviyesine ulaşması tek gayemdir.

Laf söylüyorsan çık karşıma canlı yayında tartışalım!

Adalet ve Kalkınma Partili şahıslara sesleniyorum. CHP üstünde çeşitli oyunlar oynamak doğru değil… Sizin göreviniz kumpas değil. Kimse benim partim hakkında konuşamaz. Halen başörtüsü meselesini siyasete alet ediyorsunuz. Bu ülkede AKP mi temsil ediyor başörtüsünü?

Erdoğan artık kaybedeceksin!

Tayyip Erdoğan söylüyor ki kaybedeceğimiz seçim dahi olsa biz bu işe yanaşmayız. Sen hiç kafana takma bunları zaten kaybedeceksin. Beyefendi sarayda yaşadığı için dışarıda olup bitenden haberi yok. Bu bu nasıl adaletsizlik hem çok çalışıp çok prim ödeyeceksin ve üstüne üstelik geç emekli olacaksın, bu sorunu çözmek benim boynumun borcu ve çözeceğim. Bu sözlerimi tarihe not düşün.

Semra Tuplek

Semra Tuplek , 1977 İzmir Doğumlu olup sitemizde Gündem ve Ekonomi kategorileri ağırlıklı olmak üzere haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz