Konyaspor’dan Aykut Kocaman Kararı!

Konyaspor basın sözcüsü Güven Öten, Konyaspor’un teknik direktörü olan Aykut Kocaman ile devam edileceğini söyledi. Güven Öten, aynı zamanda Aykut kocamana her açıdan güvendiklerini ve beraber devam ettiklerini ifade etti. Bununla ilgili herhangi bir endişe, sorgulama ve herhangi bir soru işaretinin olmadığını söyledi.

Konyaspor’un lig’in 12 haftasında karşılaşacağı Beşiktaş’ı evinde ağırlayacak ve Konyaspor yapılan antrenmanlar ile bu maça hazırlıklarını sürdürmektedir, dedi. Basın sözcüsü Güven Öten, antrenmandan önce basın mensuplarından gelen soruları yanıtladı. Güven Öten, Aykut Kocaman ile görüşmeler gerçekleştirildiğini ve Aykut Kocaman’ın beklenen cevapları açıkladığını söyledi. Konyaspor olarak daha önce Konyaspor yönetiminde uzun görevlerde bulunduk her takımda olduğu gibi bazı dönemlerde belirli inişler ve çıkışlar olabiliyor. Bunu Aykut Kocamanında ifade ettiğine ve biz Aykut hocaya her yönüyle güveniyoruz bundan dolayı takımı anahtarını ona vererek lige devam edeceğiz, dedi.

Basın sözcüsü Güven Öten, daha önce de Konyaspor’un böyle sorunlar yaşadığını ve bunun yönetim, teknik ekip, futbolcular ve en önemlisi taraftarlar olarak tek yürek olunduğu zaman sorunların üstesinden rahatlıkla aşılacağını söyledi ve buna inançlarının olduğunu ifade etti. Geçtiğimiz haftalarda üst üste gelen puan kayıplarının bir özgüven eksikliğinden kaynaklandığını belirtti.

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz