Osman Tabak Kampüsü açıldı

TEKİRDAĞ (AA)

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve içinde Çocuk Akademisi ve Alzheimer Gündüz Yaşam ve Sosyal Aktivite Merkezi barındıran Osman Tabak Kampüsü hizmete açıldı.
Altınova Mahallesi’nde düzenlenen açılış töreninde konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, kampüsün herkes için hayırlı olmasını diledi.
Türkiye’nin kalkınmasının her vatandaşa fayda sağlayacağını dile getiren Eşkinat, “Bizim geleceğe ihtiyacımız var. Bizim korkuya ihtiyacımız yok. Bu ülkede biz yaşıyorsak bu coğrafyada yaşayan bütün insanlar olarak önce birbirimize sarılmaya ondan sonra da üretken çocuklar yetiştirmeye ihtiyacımız var. Bu ülke kalkınırsa bu hepimizin refahı demektir. Burada hem yavrularımız için bir okul öncesi eğitim merkezi var. Hem de yaşça olgunlaşmış son çocukluk dönemini yaşayan büyüklerimiz için bir rehabilitasyon merkezi var.” diye konuştu.
Konuşma sonrası kampüsün açılış kurdelası kesildi.
Açılışa, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve davetliler katıldı.

.
Muhabir: Ömer Ural
Yayınlayan: Taner Aydin

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz