Penta Teknoloji, Printronix’in Dağıtıcısı Oldu!

271 0

Penta Teknoloji, Printronix’in Türkiye’de bulunan yetkili dağıtıcısı olmayı başardı. İmzalanan sözleşme sonucunda Penta Teknoloji, Printronix ve TallyGenicom satır yazıcılarının yanında nokta vuruşlu özelliğe sahip olan yazıcı modelleri de Türkiye’de bulunan dağıtıcılığı üstlenecek.

Penta Teknoloji ve pazarlamalardan sorumlu olan Genel müdür yardımcısıydı Fatih Erünsal, Printronix modelinin değerli müşterilerimize daha fazla ulaştırmayı hedeflediklerini söyledi. Dağıtıcılığını üstlendiğimiz markaların ve iş ortaklarımız için hem bilişim Pazar’ı için hem de iş hacimlerini büyütmek amacıyla Penta Teknoloji olarak yazıcı sektörüne yeni değerler katmaya devam ettikleri dile getirdiler.

Printronix Avrupa ülkelerinde, Ortadoğu ülkelerinde ve Afrika bölgesinde Satış yapıyor. Bu ülkelerde pazarlamadan sorumlu olan Başkan yardımcısı olan Rosemarie Zito, Penta Teknoloji’nin yetkili dağıtıcılarının olmasından mutluluk duyduklarını ifade etti. Ülke alanında bayilik oluşturma bakımından oldukça başarılı olan ve çok iyi geçmişi bulunan Penta Teknoloji bize çözümlerimizin yayılması açısından oldukça fazla destek olucak. Müşterilerimize çözümlerimizi ulaştırma açısından Penta Teknolojiye çok güvendiklerini ifade etti.

 


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.