Siyah Beyazlılar Abdullah Avcı ile Yola Devam Edecekler!

Beşiktaş’ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi siyah beyazlı futbol kulübünün tesislerinde futbolcular ve teknik direktör Abdullah Avcı ile buluştu. Ahmet Nur Çebi deneyimli teknik direktör Abdullah Avcı ile yola devam edeceklerini belirtti.

Siyah beyazlı futbol Takımı’nın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi futbolcular ve teknik ekiple Nevzat Demir Tesisleri’nde bir araya gelerek öğle yemeği yedi. Bu öğle yemeğinde Ahmet Nur Çebi Abdullah Avcı’nın siyah beyazlı futbol kulübün de kalıp kalmayacağı hakkında açıklamalarda bulundu. Beşiktaş futbol kulübüne hitaben açıklamalarda bulunan yeni Başkan Abdullah Nur Çebi yeniden bir araya gelmek beni çok mutlu etti ama bu sefer Başkan olarak buradayım siyah beyazlı futbol takımında yeni dönemin başladığını belirten Ahmet Nur Çebi taraftarlarımız başarılı bir Beşiktaş istedikleri için bugünden itibaren elimizden geleni yapmaya başlıyoruz dedi.

Bana ve teknik ekibime güvenebilirsiniz siz de kendinizi kısa sürede toplamaya çalışın diye tavsiyede bulundu. Abdullah Avcı’yı önceden tanıdığını belirterek deneyimli hocamıza çok güveniyoruz yola Abdullah Avcı ile devam edeceğiz dedi ve önümüzde 2 tane çok önemli karşılaşma olduğunu söyleyerek bunları kazanırsanız benim ve teknik ekibimin elini güçlendirmiş olacaksınız dedi.

Sinan Demirdağ

Sinan 1985 Ankara Doğumlu Yazarımız Sitemizde Bulunan haberlerin kontrolünün yanı sıra aynı zamanda Dünya ve Siyaset başta olmak üzere tüm kategorilerde haber yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz