Şok İddia! Uzaylılar Dünya’yı Çoktan Keşfetti!

Bilim adamlarının yaptığı toplantı sonrası verdikleri röportaj dikkatleri üzerilerine çekti. Yaptıkları konuşmada uzaylıların dünyayı çoktan keşfettiğini söyleyen araştırmacılar, konu hakkında soru işaretlerinin artmasına sebep oldu. Teknolojinin ve bilimin ilerlemesiyle uzaydaki yaşamın var olup olmadığı ve uzaydaki hareketlilikten haberdar olmak çokta zor olmuyor.

Uzay bilimcilerin yaptığı çalışmalar arasında üzerinde en fazla durdukları konu ise uzaylı araştırması. Peki yapılan bu araştırmalarla birlikte uzaylılar gerçekten var mı? Avrupa’da yapılan araştırmaya göre yeni detaylar ortaya çıktı. Tüm gözleri üzerine toplayan bilim adamları bu açıklamalarla merak uyandırdı. İşte yapılan o çalışmalar ve uzaylıların bizimle iletişime geçtiğine dair söylenen iddialar.

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi’nin çakışanı olan bilim adamı Alan Stern, yaptığı çalışmalarla birlikte insanlığın neden uzaydaki diğer canlılarla iletişim haline geçemediğini dile getirerek çeşitli varsayımlar ortaya koymuştu.

American Astronomical Society tarafından düzenlenmiş olan bir konferansta konuşmacı olarak yer alan Stern uzaylıların bizim tahminlerimizin aksine sualtında yaşayan bir medeniyet geliştirerek tamamen suyun altında olabileceklerini ortaya koydu. Stern bu iddiasıyla dünya dışındaki varlıkların gezegende bulunan farklı okyanuslarda yaşayabileceklerini derinlerde bir yerde medeniyet kurmuş olabileceklerini dile getirdi.

Evrende dünya ile benzerlik gösteren 40 milyar yakın gezegenin var olduğunu söyleyen Stern bizimle iletişime geçmeleri sandığımızdan daha uzun sürebilir dedi.

Sinan Demirdağ

Sinan 1985 Ankara Doğumlu Yazarımız Sitemizde Bulunan haberlerin kontrolünün yanı sıra aynı zamanda Dünya ve Siyaset başta olmak üzere tüm kategorilerde haber yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz