Spotify’den Çiftlere Özel Üyelik Seçenekleri Geliyor!

Spotify, geçtiğimiz günlerde yeni bir kampanya sunarak çiftlerin beraber üye olabileceği ve uygun fiyatlarla Premium paket kullanabileceklerini açıkladı.

Apple Music’ten sonra oldukça geri plana düşen ve kar elde edemeyen Spotify son zamanlarda yükselişe geçerek kâr marjını yükseltti. Bununla birlikte de yeni kampanyalara başlayan şirket şimdi de çiftlere özel paketini deniyor.

Bilindiği üzere Spotify üyeliklerinde Premium paketi tek kişi kullanıyorken Aile paketini 6 kişi kullanabiliyordu. Bu paketlerin ücretleri Premium 14,99 TL, Aile paketi ise 20,99 TL şeklindeydi.

Spotify’ın bu ücretlendirme tarifesini yüksek bulan üyeler için yeni çift üyeliği denemelerine koyuldu.  Bu üyelik kampanyasına göre çiftler aile üyeliği fiyatından daha makul fiyatlara üyelik alabilecekler. Almanya’ uygulanan ve aylık 24,99 € olan bu paketin Türkiye’deki fiyatı aylık 17 TL olacağı konuşuluyor.

Şu an için test aşamasındaki çiftlere özel Premium paketinin ne zaman piyasada olacağı henüz belli değil. Spotify’ın bu hamle ile Apple Music karşısında öne geçeceği bekleniyor.

Sinan Demirdağ

Sinan 1985 Ankara Doğumlu Yazarımız Sitemizde Bulunan haberlerin kontrolünün yanı sıra aynı zamanda Dünya ve Siyaset başta olmak üzere tüm kategorilerde haber yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz