Talihsiz gencin Cansız Bedeni Sahilde Bulundu

Üzücü olay Rize merkezde meydana geldi. Ailesinin deyimiyle Kaan sabah saatlerinde evden çıkmış ve gün boyu genç adamdan haber alınamamıştı. Uzun süren arama sonucu genç Kaan’ın cesedine ulaşıldı. Talihsiz gencin başından vurularak öldüğü veya intihar ettiği  tahmin ediliyor.

Fen lisesi 1. Sınıf öğrencisi olan Kaan’ın ailesi sabah evden çıktıktan sonra kendisinden bir daha haber alamadık dedi. Bunun üzerine kanın ailesi durumu güvenlik güçlerine bildirdi. Güvenlik güçlerinin özverili çalışmaları sayesinde Kaan’ın cansız bedenini bir sahil parkında başından vurulmuş şekilde ve yanında bir tabancayla bulundu. Arama çalışmaları sırasında lise arkadaşları Kaan’ın fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşmış kayıp genci görenlerin ailesine veya polise başvurmalarını istemişti.

Polise Gelen İhbar ile Cesedine Ulaşıldı

Sahil yolunda yürüyen bir vatandaşın ihbarıyla olay yerine gelen polis şahsın cansız bedeniyle karşılaştı. Sağlık ekiplerinin de bulunduğu olayda ilk belirtilerde ve yaptıkları kontrol sonucunda gencin öldüğü tespit edildi. Kaan’ın ölüm nedeninin araştırılması için adli tıp kurumuna gönderildi. Polisin bulgulara göre gencin intihar etmiş olması üzerinde duruyor. Araştırmalara devam edildiğini kesin ölüm nedeninin otopsiden sonra belli olacağını ilettiler. Polisin yaptığı açıklamada ailelerin çok dikkatli olması gerekli çocuklarının ruh ve beden sağlıklarıyla ilgilenmesi önem arz ediyor. Kimlerle arkadaşlık kurduklarını ne tür kitaplar okuduklarını ve evdeki davranışlarını takip etmeleri gerektiğini söyledi.

Sinan Demirdağ

Sinan 1985 Ankara Doğumlu Yazarımız Sitemizde Bulunan haberlerin kontrolünün yanı sıra aynı zamanda Dünya ve Siyaset başta olmak üzere tüm kategorilerde haber yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz