Tecrübeli Kaleci Volkan Demirel Şimdiki Hedeflerim Daha Büyük!

Erzurum’da, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen UEFA B antrenörlük kursu sona erdi. Çeşitli futbol kulüplerinden toplamda 30 isim kursa katıldı. Kurs iki etaptan oluşmaktadır. İlk etap 12 günlük sürenin arkasından tamamlandı. İkinci etabın ise 4 ay sonra yapılacağı bildirildi. Türkiye Futbol Federasyonu eğitmenlerinden olan Ömer Kaner, kursun başarılı gittiğini, memnun olduğunu ve iyi neticeler alınacağını düşündüğünü söyledi.

Düzenlenen kursa katılanlarda birisi de futbol severlerin yakından tanıdığı Volkan Demirel idi. Volkan Demirel, haber ajanslarının sorularını yanıtladı. Volkan Demirel, birinci etabın başarılı bir şekilde bittiğini ve ikinci etapta buluşmak üzere ayrıldıklarını belirtti. Kendisinin örnek aldığı antrenörlerin olduğunu ancak bir idolü olmadığını söyledi.

Yapmış olduğu açıklamada Volkan Demirel, birçok antrenör ile çalışma fırsatı buldum. Hepsinden aldığım örnekler vardır. Bu birikimlerle kendi idolümü kendim yaratmak istiyorum, dedi. Futbol hayatımda bir Volkan Demirel karakteri oluşturduysam, antrenörlük hayatında da öyle bir karakter oluşturmayı düşünüyorum, dedi. Fenerbahçe’nin kalesini erken bıraktığı için herhangi bir üzüntü duymadığını, her şey için bir doğru zaman vardır, dedi. Volkan Demirel şimdiki hedeflerinin daha büyük olduğunu ve antrenör olarak Fenerbahçe’ye ve Türk futboluna hizmet etmek istiyorum, dedi.

Sinan Demirdağ

Sinan 1985 Ankara Doğumlu Yazarımız Sitemizde Bulunan haberlerin kontrolünün yanı sıra aynı zamanda Dünya ve Siyaset başta olmak üzere tüm kategorilerde haber yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz