Yeni Malatyaspor Takımından Hakeme İsyan

Yeni Malatyaspor takımı Kasımpaşa maçında görev yapan hakemi Halis Özkahya’ya büyük tepkiler göstermişti. 2-2 sona eren maçta Malatya temsilcisinde Halis Özkahya’dan çift sarı kart görüp ardından kırmızı kart gören ve tribüne gönderilen Sergen Yalçın, İzmir deplasmanında takımının başında sahadaki yerini alamayacak.

Yeni Malatyaspor takımında çift sarı kartla oyun dışı kalan Robin Yalçın ve gördüğü sarı kartla cezalı duruma düşen Sakıb Aytaç da Göztepe maçında forma şansını yitirdi.

Bununla birlikte tribüne gönderilen Sergen Yalçın’ın kırmızı kart görmesinde hakaret ya da küfür içeren herhangi bir durumun söz konusu olmadığı, başarılı teknik direktörün aşırı itiraz sebebiyle kart gördüğü gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Yalçının, bu cezası hakem raporlarına da bu biçimde yansıması itibariyle ligde oynanacak 12. Haftadaki Fenerbahçe maçında takımını sahadan yönetme hakkı elde edecek.

 

Semra Tuplek

Semra Tuplek , 1977 İzmir Doğumlu olup sitemizde Gündem ve Ekonomi kategorileri ağırlıklı olmak üzere haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz