Meclis Başkanı’ndan İrem Derici’ye Tepki!

201 0

Meclis Başkanı’ndan İrem Derici’ye Tepki!

8. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri” töreninde “Yılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı” ödülüne layık görülen İrem Derici, ödülünü vermek için kendisini sahnede bekleyen Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman’ın tepkisini çekecek bir söz söyledi.

İrem Derici ödülünü almak için geldiği sahnede “Bildiğiniz gibi eşek cennetine gittim geldim” dedi. İşte bu anda Meclis Başkanının yüz ifadesi dikkat çekiciydi. İrem Derici’ye ödülünü vermek üzere sahnede bekleyen TBMM Başkanı İsmail Kahraman, ünlü şarkıcıyı şaşkınlıkla dinledi. Sunucunun “Seni Başkanın yanına alalım” demesi ile Kahraman’ın yanına gelen Derici, ödülünü Meclis Başkanı Kahraman’dan aldı. Meclis Başkanı ödülü Dericiye teslim ederken tavırlı bir şekilde yaklaştı.

İrem Derici konuşma gerçekleştireceği anda Meclis Başkanı İsmail Kahraman mikrofonu İrem Derici’den istedi. Kahraman tepkilerini şu sözlerle belli etti;  “İrem Hanım’ın bir sözünü değiştirmemiz gerekiyor. Cennet cennettir, eşeklerin cenneti olmaz” dedi.

Bu sözün üzerine ödülünü teslim alan İrem Derici “Bana eşek gözlü derlerdi de o yüzden” diyerek sahneden inip tören alanından ayrıldı.

İsmail Kahraman Kimdir?

İsmail Kahraman, isim babası olduğu partiden ikinci kez TBMM Başkanı seçildi. İlk adaylığının aksine adaylık başvurusunda ve seçim sırasında yalnız görüntüsüyle dikkat çeken İsmail Kahraman, TBMM Genel Kurulu’nda gerçekleşen seçimlerin 3. turunda 289 oyla ikinci kez Meclis Başkanlığı’na seçilmiş oldu.

“Tayyip Bey’e dedim ki ‘bak Adalet ve Kalkınma güzel bir isim. Bir kuş iki kanatla uçar’. Tayyip Bey, bir başka isim vardı teklif edilen YAP yani Yeniden Atılım Partisi…. ‘YAP diye aksiyon var’ demişti. ‘Ama bak beyazlık var, aklık var (dedim). Yani isim bana aittir. AK Parti ismi münhasıran ve doğrudan bana aittir.”

İrem Derici Kimdir?

21 Mart 1987 tarihinde dünyaya gelen İrem Derici aslen Sinop Boyabat’lıdır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano Bölümü mezunu olan İrem Derici, Acun Ilıcalı’nın sunduğu TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışması ile popülerliği yakalamıştır.

İrem Derici’nin Şarkıları

1.Değmezsin Ağlamaya – 4:03
2.Değmezsin Ağlamaya (Rıza Esendemir Remix) Remix – Rıza Esendemir – 3:41
3.İstemez Misin – 3:36
4.Nazende Sevgilim – 3:46
5.Bir Miyiz – 3:38
6.Nabza Göre Şerbet – 4:05
7.Kalbimin Tek Sahibine – 3:32
8.Neredesin Sen – 3:09
9.Sevgi Olsun Taştan Olsun – 3:10
10.Sevgi Olsun Taştan Olsun (Akustik) – 3:13


İLGİLİ HABERLER