Okul Festivalinde Keşfedildi… Mankenlik Ajansları Peşinde!

296 0

Amerikalı üniversite öğrencisi Anok Yai katıldığı okul festivalinde bir fotoğrafçının objektifine takıldı ve şu an kendisine teklif yağıyor.

Amerikalı üniversite öğrencisi Anok Yai katıldığı okul festivalinde bir fotoğrafçının objektifine takıldı ve şu an kendisine teklif yağıyor. Anok Yai, Manchester-New Hampshire’da büyümüş ve Plymouth Eyalet Üniversitesi’nde ikinci sınıf öğrencisi. Henüz 19 yaşında.

Düzenlenen okul festivalinde bir fotoğrafçının objektifine takıldı. Ardından da bu fotoğrafçı, Anok Yai’yi Instagram hesabından paylaştı. Fotoğraflar kısa sürede 20 binden fazla beğeni aldı. Fotoğraf sosyal medyada yayınlandıktan saatler sonra mankenlik ajansları Anok Yai’nin peşine düştü.

Geçen hafta Anok Yai üç model ajansından teklif aldığını söyledi. Biyokimya öğrencisi, her zaman moda ve sanatla ilgilendiğini ama modelliğin onun için gerçekleşmeyecek bir rüya gibi olduğunu söyledi.


İLGİLİ HABERLER

Bu hafta vizyona girecek filmler

Posted by - Haz 6, 2019 0
Türkiye’deki sinema salonlarında bu hafta 1’i yerli olmak üzere 4 film vizyona girecek. Türkiye’deki sinema salonlarında bu hafta 1’i yerli 4 film vizyona…