Olcay’dan Nesrin Cavadzade tepkisi! Salonu terketti

175 0

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin ekibi, çekimlerin tamamlanmasını bir parti düzenleyerek kutladı. Ancak Zuhal Olcay, filmin başrol oyuncusu Nesrin Cavadzade’nin düzenlenen organizasyona geç gelmesinden dolayı partiyi terk etti.

‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’ ekibi, çekimlerin bitişini Beykoz’daki bir mekanda partiyle kutladı. Keyifli başlayan gecede Zuhal Olcay gerildi.

ZUHAL OLCAY ORGANİZASYONU TERK ETTİ

Basın toplantısı ile başlayacak olan gece filmin başrol oyuncusu Nesrin Cavadzade’nin geç gelmesiyle 2 saat geç yapıldı. Toplantıda ilk sözü alan Ömer Faruk Sorak, başrol oyuncusuna geç kaldığı için sitem etti. Zuhal Olcay da tepkisini basın toplantısını terk ederek gösterdi.

PARTİDEN ERKEN AYRILDI

Zuhal Olcay’ı çıkarken yakalayan filmin yapımcısı, Olcay’dan geri dönüp birkaç soru cevaplamasını rica etti. Yapımcıyı kırmayan usta oyuncu, partiye geri dönerek muhabirlerle 3 dakika sohbet etti. Ancak siniri yatışmayan oyuncu, röportaj verdikten sonra partiden ayrıldı.


İLGİLİ HABERLER

Okan Buruk Başakşehir’de

Posted by - Haz 10, 2019 0
İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, teknik direktör Okan Buruk ile yarın resmi sözleşme imzalanacağını açıkladı. İstanbul Başakşehir Futbol Kulübünde, Abdullah Avcı’dan…

Okul servisinde 2 ton uyuşturucu

Posted by - Şub 13, 2019 0
İstanbul’da düzenlenen ve 2 ton skunkun ele geçirildiği operasyonda gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı. Ele geçirilen uyuşturucu maddeler ve operasyonda…