Önce Kadın Oldu, Sonra Barbie!

466 0

Hemen hemen her genç kız, 60 yılı aşkın süredir popüler olan Barbie’ye benzemenin hayalini kuruyor. Elbette, Barbie’nin vücut oranlarına ulaşmak doğal olarak mümkün değil ancak birçok kişi plastik cerrahi kullanarak onun gibi görünmeyi hayal ediyor. Tıpkı 35 yaşındaki transseksüel Nikki Exotika gibi… Nikki, Barbie bebek gibi görünmek için bu zamana kadar 1 milyon dolar harcadı.

20 yıldan fazla bir sürede toplamda 1 milyon dolar harcadı

Cinsiyet değiştirme operasyonları için 20 yılda 1 milyon dolar harcayan ABD vatandaşı Nikki Exotika şimdilerde beyaz atlı prensini arıyor.
Önce kadın oldu, sonra Barbie
Fantastik bir idole dönüşmek için yaklaşık 20 yıldır bıçak altına yatan 35 yaşındaki trans birey gençlik yaşlarından itibaren farklı olduğunu biliyor ve makyaj malzemelerine ilgi duyuyordu.

Transseksüel bir Barbie bebek

35 yaşına girdiği şu günlerde Barbie bebek olma yolunda emin adımlarla yürüyen Nikki, gençlik döneminde tercihine saygı duymayan kişiler tarafından ne yazık ki saldırıya ve eziyete maruz kaldı.
Vücudunun her yeri plastik
Homofobik saldırıların odağından maalesef hiç kurtulamayan Nikki’ye kendisini gücendiren, ‘Cover Girl’, ‘Homo’ gibi takma isimlerle hitap edildi.
Zorlu bir gençlik dönemi geçiren Nikki’nin hayatı, müşterilerinin çoğunluğunu trans bireylerin oluşturduğu bir bara gitmesi ile değiştirdi.
Gittiği barda hormon ve silikon enjeksiyonu gibi şeyleri öğrenen Nikki 19 yaşında ilk cinsiyet değiştirme operasyonu için bıçak altına yattı.
Bu operasyonda ayrıca Nikki, burnunu ve göğüslerini de yaptırdı.
Cinsiyet değiştirme operasyonu geçirdiği günden beri Nikki gerçek bir Barbie bebeğe dönüşebilmek için defalarca ameliyat oldu ve bunun için tam 1 milyon dolar harcadı.
ABD’nin üyeleri trans bireylerden oluşan ilk pop müzik grubu ‘Secret Girls’ün üyesi olan Nikki artık hayatının aşkını arıyor.
Nikki, aradığı erkek arkadaşı adayı için Ken bebeğe benzeme şartı koşuyor. Çünkü kendisinin de Barbie bebeğe benzediğini iddia ediyor.
Eşcinsel 3 bireyi evlat edinen Nikki, geçirdiği operasyonlar için milyon dolarlık bir rakam harcadığını, vücudunda çok sayıda silikon bulunduğunu, baştan aşağı değişim geçirdiğini ve bunu yaptırdığı için hiç pişman olmadığını aktarıyor.
Nikki, ”Sadece güzel olmak istemedim, muhteşem olmak, çarpıcı olmak ve baştan aşağı seksi olmak istedim. Uzun boylu, dövemeli ve kaslı bir eş arıyorum. Hayalimdeki Ken’i bulacağıma inanıyorum” diye konuşuyor.
Gittiği ve gezdiği yerlerde birçok kişinin kendisine bakarak Barbie bebek yakıştırması yaptığını belirten Nikki, tanımadığı insanların kendisi ile fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmiyor.
İşte Nikki Exotika’nın bu zamana kadar geçirdiği operasyonların faturası:
Alın operasyonu – 15 bin dolar, saç protezi – 8 bin dolar, göz kapağı operasyonu – 4 bin dolar, geçici kedi gözü operasyonu – 4 bin dolar, 6 burun ameliyatı – 50 bin dolar, 3 burun düzeltme operasyonu – 30 bin dolar, Yanak implantları – 4 bin dolar, Yanak yağı aldırma – 3 bin dolar, 10 cilt rengi operasyonu – 25 bin dolar, 4 çene implant operasyonu – 20 bin dolar, çene düzeltme operasyonları – 15 bin dolar, çene kontürü – 10 bin dolar, burun içi dudak kaldırma – 5 bin dolar, dudak protezi – 3 bin dolar, boyun gerdirme – 15 bin dolar, kulak operasyonu – 6 bin dolar
Adem elması ameliyatı – 4 bin dolar, ses terapisi – 15 bin dolar, 4 göğüs operasyonu, 4 göğüs düzeltme operasyonu – 30 bin dolar, 1 göğüs düzeltme operasyonu – ücretsiz, 2 bölgesel vücut şekillendirme – 10 bin dolar, kalça gerdirme – 5 bin dolar, silikon enjeksiyonu – 25 bin dolar, cinsiyet değiştirme operasyonu – 25 bin dolar, baldır implantları – 8 bin dolar, göğüs ve yara izi düzeltmeleri ve geçici implantlar – 15 bin dolar, 15 yıl süren hastane anestezisi, seyahat masrafları – 250 bin dolar, botoks, dolgu, yüz bakımı ve deri soyma operasyonları – 150 bin dolar, postiş – 50 bin dolar, solaryum – 30 bin dolar, makyaj ve kirpikler – 75 bin dolar

İLGİLİ HABERLER