Osman Tabak Kampüsü açıldı

17 0

TEKİRDAĞ (AA)

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve içinde Çocuk Akademisi ve Alzheimer Gündüz Yaşam ve Sosyal Aktivite Merkezi barındıran Osman Tabak Kampüsü hizmete açıldı.
Altınova Mahallesi’nde düzenlenen açılış töreninde konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, kampüsün herkes için hayırlı olmasını diledi.
Türkiye’nin kalkınmasının her vatandaşa fayda sağlayacağını dile getiren Eşkinat, “Bizim geleceğe ihtiyacımız var. Bizim korkuya ihtiyacımız yok. Bu ülkede biz yaşıyorsak bu coğrafyada yaşayan bütün insanlar olarak önce birbirimize sarılmaya ondan sonra da üretken çocuklar yetiştirmeye ihtiyacımız var. Bu ülke kalkınırsa bu hepimizin refahı demektir. Burada hem yavrularımız için bir okul öncesi eğitim merkezi var. Hem de yaşça olgunlaşmış son çocukluk dönemini yaşayan büyüklerimiz için bir rehabilitasyon merkezi var.” diye konuştu.
Konuşma sonrası kampüsün açılış kurdelası kesildi.
Açılışa, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve davetliler katıldı.

.
Muhabir: Ömer Ural
Yayınlayan: Taner Aydin


İLGİLİ HABERLER

8 kadın azalı muhtar adayı

Posted by - Şub 19, 2019 0
Bilecik’te bir mahallede muhtar adaylığı için 6 rakibiyle yarışan Halil Yaşar, tüm azalarını kadın olarak seçmesi nedeniyle büyük ilgi görüyor.…

Quaresma Nani için devrede

Posted by - Haz 20, 2017 0
Beşiktaş’tan Nani bombası! Quaresma devrede Siyah-beyazlıların transfer listesine dün sürpriz bir isim daha eklendi. Valencia’nın satmak istediği eski Fenerbahçeli Nani,…