Oyunculuğa göz kırptı

16 0

Sahnelerin güzel yorumcusu Reyhan Cansu, yaptığı sahne çalışmaları ve güzelliğiyle çok konuşuldu. Yaz başında müzikseverlere sunduğu “Kumanda” isimli şarkısıyla önemli bir çıkış yakalayan sevilen sanatçı Reyhan Cansu, fiziğiyle dizi ve sinema yapımcılarının da radarına takıldı.

Sahnedeki dansları ve güzelliği yanında yorumu ve repertuvarıyla beğeni toplayan Reyhan Cansu, oyuncu olarak kameralar karşısına geçme kararı da aldı. Bir çok dizi ve sinema yapımcısından teklif aldığını ifade eden sevilen yorumcu, bazı denemelerinin de olduğunu oyunculuğu sevdiğini vurguladı. Sahnelerden oyunculuk dünyasına transfer olmaya hazırlanan Reyhan Cansu “İş olsun ben yorulmam sahneyi de oyunculuğu da bir arada yürütürüm, kendime güveniyorum. Bana uygun bir senaryoya evet diyeceğim, hem şarkıcılığımı hemde oyunculuk serüvenimi birlikte yürüteceğim” ifadelerini kullandı.


İLGİLİ HABERLER

Ağrı’da PKK ile Çatışma

Posted by - May 25, 2017 0
Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesi Tendürek Dağı kırsalında terör örgütü PKK’lı teröristlerin açtığı ateş sonrasında 2 asker şehit oldu, 4 asker yaralandı.…