Öz Kardeşi Tarafından Tecavüze Uğradı Hamile Kaldı

151 0

Esra Erol’da programında şok itiraf!

Öz kardeşi tarafından tecavüze uğradı hamile kaldı.

Öz ağabey, öz kardeşe bunu nasıl yapabilir!

Birbirinden farklı konu ve konuklarla izleyiciyle buluşan Esra Erol’da bugün akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Öz kardeşi tarafından tecavüze uğradı hamile kaldı.

Öz ailesini aramak için Esra Erol’da programına konuk olan Hasancan isimli bir genç, acı gerçekle canlı yayında yüzleşti.

Hasancan’ın öz babası aynı zamanda öz dayısı Mevlüt Eke!

Dün canlı yayına telefonla bağlanan biyolojik anne, 13-14 yaşlarında, kendime sahip çıkamadım, sana nasıl sahip çıkayım. Sana kapım her zaman açık ama ben lenf kanseriyim. Psikolojim bozuk benim. Babam seni çöpe atmadı. Hastayım gelemem.” Dedi.

Bugün kan donduran gerçekler Esra Erol’da ortaya çıktı.

Çocuk yaşta öz ağabeyi Mevlüt Eke tarafından tecavüze uğrayan Kezban Hanım’ın bu birlikteliğinden Hasancan’ın dünyaya geldiği öğrenildi. Henüz 13 yaşında olduğu ve ailenin bu konunun üstünü örtmek için Hasancan’ı evlatlık vermek zorunda kaldığı ortaya çıktı.

Esra Erol’da gerçeği öğrenen Hasancan “siz nasıl insanlarsınız, hem sizden hem kendimden utanıyorum” diyerek şokta olduğunu ifade etti.

Çocuk istismarlarının yaşandığı ve devlet büyüklerinin harekete geçtiği şu günlerde, 13 yaşındaki bir çocuğa öz ağabeyin tecavüz etmesi akıllara durgunluk getirdi.


İLGİLİ HABERLER

Mars’ta ilk deprem kaydedildi

Posted by - Nis 24, 2019 0
NASA’nın Mars’taki sismik inceleme aracı InSight, kızıl gezegende küçük bir yer sarsıntısını kaydetti. Bilim adamları, bunun gezegende kayıt altına alınan…