Reza Zarrab İle İlgili Flaş İddia!

291 0

ABD’de tutuklu bulunan iş adamı Reza Zarrab ile ilgili bomba bir iddia daha ortaya atıldı. Habertürk yazarı Sevilay Yılman’ın iddiasına göre, Zarrab’ın eşi Ebru Gündeş’in her şeyden haberi vardı. Söz konusu iddianın kendisine bir istihbaratçı kaynağı tarafından söylendiğini ifade eden Yılman, “Eşi Ebru Gündeş’in de bu olan bitenlerden haberi vardı ve o yol haritasının dört dörtlük hayata geçmesi için de ailece ABD’ye tatile gidiyormuş süsünü birlikte planlamışlardı” ifadesini kullandı.

19 Mart 2016’da ABD’ye ailesi giden ve ABD’ye gider gitmez tutuklanan Reza Zarrab’ın ABD’ye gitme sürecinin bir plan olduğu ve bu planın da eşi şarkıcı Ebru Gündeş tarafından bilindiği iddia edildi.

İddianın sahibi ise Habertürk yazarı Sevilay Yılman. Yılman, söz konusu iddiasının kendisine bir istihbaratçı kaynağı tarafından söylendiğini ifade ettiği yazısında “Onun için en sağlam, en güvenilir şey, ABD’nin gözetiminde olmaktı ve bu nedenle de kendisini ABD’ye teslim etti. CIA’nın organize ettiği bir ekip, Türkiye’ye gelip Zarrab’ı tutuklayacak sürecin nasıl olacağını ve yol haritasını tek tek anlattı kendisine ve çizilen plan çerçevesinde de yola çıkıldı hep beraber! Eşi Ebru Gündeş’in de bu olan bitenlerden haberi vardı ve o yol haritasının dört dörtlük hayata geçmesi için de ailece ABD’ye tatile gidiyormuş süsünü birlikte planlamışlardı” ifadelerine yer verdi.

 


İLGİLİ HABERLER

Arda Turan’ın yeni talibi

Posted by - Tem 25, 2017 0
Galatasaray, Arda’yı böyle ikna edecek Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Arda Turan’a kafayı taktı… 30 yaşındaki yıldız futbolcuya takımdaki en yüksek…

Edirne’den gündem haberleri

Posted by - Eki 10, 2018 0
Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, ilçede yol yapım çalışmalarının sürdüğünü ifade etti. İşbilen, yaptığı yazılı açıklamada, altyapı ve doğalgaz çalışmalarında…