‘Anti selülit kremi’ ile bu yaz daha rahat

327 0

Kadınlarda kişisel bakım denince akla gelen ilk ürünlerin başında ‘anti selülit kremi’ geliyor. Ama  yaz aylarında plaj sezonu da başlayınca diğer kozmetik ürünler de bakım için kadınların dolabında yerlerini alıyor. Bunların başında gelen göğüs bakım jeli ve kalça bakım jeli geliyor.

Peki selülitten kurtulmak için ne yapmak gerekir? Komple vücut bakımının günlük hayata etkileri neler? Bikiniyi en iyi şekilde taşımaları için göğüs, kalça ve anti selülit uygulamalarını bir arada ele aldığımızda nasıl bir sonuç ortaya çıkıyor?

Selüliti olmayan kadınlara özellikle belli bir yaşın altında rastlamak çok zor. Selülit ciltte istenmeyen estetik bir değişimdir. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte plaj sezonunun da açılması ve bu senede Cheeky Bikinilerinde moda olması kadınlarda bu duruma acil bir müdahale isteğini beraberinde getiriyor. Peki, kendinize dikkat ederek selülitle başa çıkmanız için neler yapmanız gerekir?

Sizin için bacaklarınızdaki bu kozmetik bozukluğu giderebileceğiniz en iyi kremin yanı sıra bunun yanında daha fazlasını isteyenler için göğüs ve kalça bakım jelini de araştırdık.

DOĞAL YOLLARLA ÇÖZÜM ARAYANLAR İÇİN

Öncelikle iyi beslenmelisiniz. Aşağıda madde madde dikkat etmeniz gerekenleri sıralıyoruz. Sonrada size en iyi krem hangisi onu açıklayacağız.

SELÜLİTSİZ BACAKLAR VE BASENLER İÇİN BESLENME PLANI

* Tuzu azaltın, su içmeyi asla unutmayın.

* Tatlandırıcı ve renklendiricilerden uzak durun.

* Bol bol sebze ve yeterince meyve yiyin. Özellikle koyu renkli olanlarını tüketin

* Kafeini azaltın.

* Alkol kullanmayın ya da azaltın.

* Şekeri kesin ya da azaltın.

* Daha az kalori tüketin, yağları azaltın. Düşük yağlı bir diyet, aerobik egzersiz kadar etkin bir selülit azaltıcısıdır. Yarım yağlı veya yağsız besinlere yönelin.

* Düzenli spor yapın

* İyi bir masörün yapacağı masaj, selülitli alanda kan dolaşımını artırıp bölgesel ödemin çözülmesini hızlandırarak faydalı olabilir. Masaj, lenf dolaşımını iyileştirip yağ hücrelerine hapsolan suyun atılmasını kolaylaştırdığı için de faydalı olabilir. Masaj, toksinlerden kurtulmayı da destekler.

İYİ BİR VÜCUT BAKIM SETİ VE ANTİ SELÜLİT KREMİ

Diyorsunuz ki yukardaki maddeleri uygulamak o kadar da kolay değil. Sen en iyisi bize anti selülit kreminden bahset. Tabi bu da iyi bir masaj uygulamasıyla size daha fazla fayda sağlayacaktır. Burada komple bir set olan BISOU’dan bahsedeceğiz.

BISOU bakım seti nedir?

BISOU üç farklı boydan oluşan “anti selülit kremi” yanında “vücut bakım jeli” ve yine önemle üzerinde durulan “göğüs bakım jeli” olarak ele alacağımız 3’lü komple bir vücut bakım setidir.

Anti selülit kremi için coccoloba (deniz üzümü) özünü anlatmamız gerekiyor. Coccoloba özü baldırlarda minik çukurların oluşumuna neden olan, özellikle aşırı yağ olan yerde, deri altı yağ dokusunda yeni yağ hücrelerinin sentez sürecini etkin bir şekilde bastırmaya yardımcı olur. BISOU bu konuda içeriğindeki coccoloba sayesinde düzenli bir kullanımla metabolizmayı arttırarak portakal kabuğu görüntüsü ile birlikte vücut hatlarını düzeltmeye yardımcı olur ve bacaklarınızı daha iyi bir görünüme sokarak kendinizi daha iyi hissetmenizi de sağlar. Tek başına tabi ki yeterli değildir bu yüzden içeriğindeki diğer etken maddelerle tam sonuç alınabilmesi için uzman dermatologlarca üretilmiştir.

İYİ SONUÇ ALABİLMENİZ İÇİN

Bölgesel sorunlara dönük olarak üretilen bu kremi dikkatli ve iyi bir uygulama ile kullanmalısınız. Bu da aslında çok kolay rutin bir iş. Akşamları ihtiyaç duyulan bölgeye masaj yoluyla uygulanmalı. Uygulama esnasında veya sonrasında 15 ila 30 dakika arasında değişen bir ısınma etkisi görülebilir. Bu ısıtıcı etki herkeste aynı olmayıp cilt tipine ve kullanım miktarına göre değişebilir.

GÖĞÜS BAKIM  JELİ

Selülitlerden kurtulmak ya da kullanıma göre azaltmak isteyebilirsiniz ama bir yandan da göğüs bakımını da yapmak isteyeceksiniz. BISOU göğüs bakım jeli ile göğsünüze bölgesel bakım yapıp sıkılaşma sağlayabilirsiniz. Bu kozmetik jel ile durulama gerektirmeyen bir kullanım yapmanız mümkün. Bu sayede acil durumlarda bile sabah ve akşam olmak üzere sadece 3 dakika dairesel bir masajla göğsünüze kolayca uygulayabilirsiniz. İçeriğindeki “kigelia africana” cildinize hem esneklik verecek hem de sıkılaşmasına yardımcı olacaktır. Bu tür konularda yapılan araştırmalar gösteriyor ki, BISOU göğüs jeli kadınların kullanmasına erkeklerin de hayır diyemeyeceği bir kozmetik ürün olacağı kesin.

3’LÜ KOMBİNASYONUN SON HALKASI: VÜCUT BAKIM JELİ

Anti selülit kremi ve göğüs bakım jelinin yanı sıra bu 3’lü setin belki de en dikkat çeken ürünü özellikle kalça için kullanılan vücut bakım jeli. Kalçanıza uygulayacağınız bu jel ile cilt hidrasyonu lifting etkisi sağlar. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanmanız gerekiyor. BISOU vücut bakım jelini kalçanıza dairesel bir masajla 3 dakikada uygulayabiliyorsunuz.

Biz tabi ki sizin için hem günlük hayatınıza iyi bir etkisi olacağını hem de yaz aylarını göz önünde bulundurarak komple bir bakım için gerekli olan kozmetik ürünü araştırıp inceledik ve 3 boydan oluşan komple bir seti anlattık. Ama siz ihtiyacınız ne yöndeyse ona göre kullanmak üzere bu seti ayrı ayrı da edinebilirsiniz. Şimdi alın Cheeky Bikinilerinizi ve Plajlara koşun…

Kaynak:www.demokrasigazetesi.com


Harun Gencel

Harun Gencel

Harun Gencel 1991 Trabzon Doğumlu olan editörümüz , Sitemizde güncel olarak haber yazmakta olup aynı zamanda yayınlanan haberlerin kontrollerini de sağlamaktadır.