Yeni nesil iğnesiz Botoks bunları duymak isteyeceksiniz! (RÖPORTAJ)

1479 0

RÖPORTAJ

Beaucros: Yarın, dünden daha güzel olacak.

Figen Aktosun’u yakından tanıyabilir miyiz?

İş hayatına 1989 yılında kozmetik sektöründe başladım. 2000 yılına kadar Türkiye’de önemli markalarda çalıştıktan sonra 2013 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Yeni Evren Kurs Merkezi ve Figen Academy’i kurdum. Çeşitli ülkelerde kalıcı makyaj ve optik göğüs ucu rekonstrüsyonu (Areola Pigmentleme) uygulamalarını etik kurallara bağlı kalarak Türkiye’ye getirdim. Özellikle Areola Pigmentleme alanında Polonya, Almanya ve Sırbistan’da özel eğitimler aldım ve “El Becerisi” ve “Bilgide Üstünlük” sertifikalarını edindim. Tüm bu eğitimlerimi de sektöre yetişmiş yeni bireyler kazandırmak ve özellikle göğüs kanserinden ya da çeşitli sebeplerden göğsünü kaybetmiş kadınlara doğal haline en yakın göğüsler yapmak için kullanıyorum.

 

Figen Hanım neler yapıyor?

Kırışıklık bandı

İş hayatı çok yoğun geçiyor, neredeyse bütün zamanımı işimle ve kendimi geliştirmekle geçiriyorum diyebilirim. Kaş tasarımı üzerine yoğun çalışıyoruz. Son yılların moda yöntemi olan microblading yönteminde misafirlerimize tam hizmet sunuyoruz. Ve açıkça söylemek gerekirse şimdiye kadar da tam memnuniyet sağladık. Özellikle kaş üzerine uyguladığımız yöntemlerin bütün eğitimlerini yurtdışında sertifikalar alarak tamamladım. Dünyadaki gelişmeleri de yakından takip edip, ülkemizdeki misafirlerimize sunuyoruz.

 

Yeni Evren Academy’de hangi eğitimler veriliyor?

Meslek edinme ve sektöre yetişmiş eleman kazandırma konusu benim için çok önemli. Sektöre yıllarını vermiş biri olarak bu alanda yetişmiş elemanın önemini çok iyi biliyorum. O nedenle işlerimizi büyütürken eğitim merkezi olması bizim için büyük öncelikti ve bu anlamda Türkiye’nin sayılı Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitim merkezlerinden biri olan Yeni Evren Kurs Merkezi’ni hayata geçirdik. Merkezimizde 20’ye yakın branşta, sektörümüze yönelik eğitimler veriyoruz ve eğitimli personel ihtiyacını karşıladığımıza inanıyoruz. Yine Fega Plus olarak, sosyal sorumluluk bilincini ön planda tutuyoruz ve desteklenmesi öncelikli ve yardıma muhtaç gençlerimizi devletimizin yönlendirmesiyle ücretsiz olarak kurslarımıza dahil ediyoruz. Bu gençlerimizin tüm eğitim süreçlerine destek oluyor ve işe girmeleri için gereken önemi gösteriyoruz.

 

Kozmetik sektöründeki yeniliklerden bahseder misiniz?

Kozmetik sektörü, ucu çok açık ve her gün yeniliklerle beslenen bir sektör. Sektörün hemen her alanında her gün bir gelişmenin olduğunu düşünürsek, bakımlı bireylerin güzelliği ve kendini yenilemesi için firmalar aralıksız yeni şeyler üretiyor. Genel olarak konuşmak gerekirse de dünyanın yakından takip ettiği en güncel trend ise doğal ürünler. Bir ürünün herhangi bir alerjik yan etkisi olmaması, tekrar tekrar kullanılabilmesi ve içerisinde herhangi bir zehirli madde bulunmaması kozmetik ürünler için son günlerde aranan en büyük özelliktir. Dünya böyle bir değişimde ve arayışta ilerlerken, bizler de FegaPlus olarak yeni akımları yakından takip etmek için dünya genelinde düzenlenen tüm fuarları yakından takip ediyor ve Türkiye’deki kullanıcısına taşıyoruz.

Son günlerde sizleri yeni bir ürünle tanıdık. Beaucros… Bu ürünü tanıtabilir misiniz?

Beaucros, “Beauty (Güzellik)” + “Acro (İlk)” + “Pass (Yol veya transfer)” kelimelerinin birleşmesiyle ortaya çıkmış ve güzelliğe giden ilk yol anlamına gelmektedir. Güzelliğe ulaşmanın ve yaşlanmayı geciktirmenin en iyi yolu, aktif bileşenleri bu Mikro-strüktür yoluyla (mısır biçiminde) cildin derinliklerine ulaşarak, kullanıcıları bir gecede kırışıklıklarından kurtarmaktadır. Tek gecede ve tek kullanımda, yüz bölgenizdeki kırışıklıklardan doğal yollarla kurtulabilirsiniz.

Bir gecede nasıl bir etki alınmaktadır?

Beaucros, cilt tipinize bağlı olarak  kırışıklıklarınızı azaltmaktadır. İçerisinde her hangi bir zehir maddesi olmadığı için uygulanan bölgeye birkaç gün üst üste uygulanabilmekte ve etkisini 4 aya kadar devam ettirmektedir.

Ürünün özellikleri nelerdir?

Beaucros’la aktif bileşenler hedef bölgeye doğrudan uygulanacağı için kullanımın hemen ardından ciltte gözle görülür bir değişim gerçekleşecektir. O nedenle ürünümüzü “tek gecede gençleşin” diyerek tanıtıyoruz. Bizler de bu ürünle yola çıkmadan önce bu gerçek olabilir mi diye düşündük ama ilk önce denedik, sonra birkaç ay etkisini bekledik ve gözle görülür bir etki elde edince bu ürünle yolumuza devam etmeye karar verdik.

 

Ürün kullanıcılarının dikkat etmesi gereken noktalar hakkında bilgi verir misiniz?

Ürünü kullanırken, özellikle uygulama şekline dikkat etmek gerekiyor. Öncelikle uygulama yapılacak bölgenin iyice temizlenmiş olması ve kuru olması gerekiyor. Beaucros’un içerisinde mikrostrüktürler bulunmaktadır ve mikrostrüktürün asıl materyali, cildimize doğal nemini veren hyalüronik asit maddesidir. Mikrostrüktür yaşlanmayı geciktirici etkisi bulunan EGF (epidermal büyüme faktörü) ve asıl materyal hyalüronik asitten oluşur. Bu mikrostrüktürün tamamı çözünüp zarar görmüş cilt tarafından emilirek uygulama yapılan bölge ve çevresi kısa süre içerisinde kendisini yenilemeye başlar ve hak ettiği genç görünüme en kısa sürede ulaşır.

Beaucros hangi ülkelerde kullanılıyor?

Kırışıklık bandı olarak bilinen ve içerisindeki bileşenlerinin tamamı doğal ve diğer ürünlerde bulunan zehir maddesini içermeyen Beaucros’un bileşenlerinin ayrıca Nobel Ödüllü olduğunun da altını çizmek istiyorum. Almanya Sağlık Bakanlığı’ndan ödül alan, Amerika’da satışa sunulduğu ilk yıl FDA patenti alan ve 7 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Beaucros’u, şimdi Türkiye’deki kullanıcıları için ülkemize getirdik. Beaucros ayrıca tüm Amerika, Afrika ve Avrupa kıtalarının yanı sıra Uzak ve Orta Doğu’da da kullanıcılarıyla buluşuyor. FegaPlus olarak bizler de Türkiye dışında Azerbaycan, Suudi Arabistan, BAE Ülkeleri ve Balkan Ülkeleri başta olmak üzere birçok ülke için tedarikçi firma olarak hizmet vermekteyiz.

Www.beaucrosturkiye.com

0 850 433 3342

Whatsapp 0532 203 4988

Summary
Description
Yeni nesil iğnesiz Botoks
Author
Publisher Name
beaucros
Publisher Logo

Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment