Selin İmer’in görüntüleri şok etkisi yarattı

412 0

Mustafa Ceceli’nin eşi Selin İmer’in kimin dizinin dibinde görüntüleri ortaya çıktı?

Ünlü popçu Mustafa Ceceli’nin geçen yaz başı 9 yıllık eşi Sinem Gedik’ten boşandıktan 1,5 ay sonra Selin İmer’le evlenmesi herkeste şok etkisi yaratmıştı

Hacı lakaplı Mustafa Ceceli,Sinem Gedik ile evliliğini sonlandırdıktan hemen sonra Amerika’ya gitmiş ve soluğu her yıl olduğu gibi Raleigh’te yaşayan yazar Ahmet Hulusi Akten’in yanında almıştı.

Amerika’dan yaptığı açıklamada da Mustafa Ceceli, yasak aşk yaşadığı öne sürülen Selin İmer’le en kısa sürede evleneceğini açıklamıştı. Ceceli İstanbul’a döner dönmez de sözünü tutarak 10 Temmuz’da evleneceğini söylemişti. Ancak ünlü popçunun 13 Temmuz’da nikah masasına oturduğu öğrenildi. O günlerde Mustafa Ceceli’nin aldığı evlilik kararını fikirlerine büyük değer verdiği Ahmet Hulusi Akten’in de desteklediği belirtilmişti. Çünkü iddiaya göre Mustafa Ceceli ile Selin İmer, yazdığı dini kitaplarla tanınan Ahmet Hulusi Akten’in ev sohbetlerinde tanışmış, üstelik o günlerde Ceceli’ye eski eşi Sinem Gedik de eşlik etmişti. Bir süre sonra Sinem Gedik’in ortamdan uzaklaşması Ceceli’yle evliliğini de olumsuz etkiledi

Boşandıktan bir gün sonra “Eşim Sinem’le tarzlarımız uymuyordu” diyen ünlü popçu, Selin İmer’le ev sohbetlerinde başlayan yakınlığını nikah masasına taşıdı. Artık her yerde el ele diz dize olan çiftten Selin İmer’in son olarak sosyal medyada Ahmet Hulusi Akten’in dizinin dibinde görüntüleri ortaya çıktı.

Sosyetik güzel olarak tanınan Selin İmer, instagram ve twitter sayfalarının profillerinde de Ahmet Hulusi Akten’in internet sitesinin tanıtımı yapıyor ve sık sık sözlerini paylaşıyor.

 


İLGİLİ HABERLER

Leave a comment