‘Behzat Ç’ efsanesi yeniden

490 0

Smart TV’lerin çıkmasıyla birlikte internet dizileri popüler hale gelmeye başladı. Ekranlara veda etmiş olan unutulmaz dizi Behzat Ç’de yeni bölümleriyle yeniden izleyiciyle buluşuyor. Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü oynadığı dizi Blu TV platformunda yerini aldı. Dizinin yayınlanacak yeni bölümlerinde kemik kitle korunurken, diziye yeni bir karakter de eklendi.

Dizi eski hikayeden yola çıkılarak yepyeni hikayelerle izleyiciyle buluşmaya başladı. Dizide Erdal Beşikçioğlu ile birlikte Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik gibi isimler de yer alıyor.

BEHZAT KARAKTERİ:
Behzat, 1985 yılında Polis Akademisinden mezun olduktan sonra, Ankara Polis Departmanı Cinayet bürosunda çalışmaya başlar. Korkusuz, zeki, güçlü ve karizmatiktir. Tüm meslektaşları daha üst makamlara gelirken, Behzat dedektif olarak kalır. Her zaman başını belaya soksa da, suçluları yakalamak için kendi yöntemleri vardır. Sürekli disiplin kuruluna sevk edilir ancak asla değişmeyecektir. Behzat kimseye güvenmez, özellikle de kadınlara… Behzat kurallara uymaz, kendi kurallarını yaratır. 


Harun Gencel

Harun Gencel

Harun Gencel 1991 Trabzon Doğumlu olan editörümüz , Sitemizde güncel olarak haber yazmakta olup aynı zamanda yayınlanan haberlerin kontrollerini de sağlamaktadır.