Film serisini 7 olarak tamamlayacak

İlk filmin çekimi  2007 yılında çekilmişti ve diğer serilerin devamı da  çekilmişti ama şimdi Paranormal Activity serisini 7  olarak  tamamlayacak .

 

Korku severlerin duyacağı bu haberde , Yıllar önce çekimi yapılmış olan Amerikan doğaüstü korku filmi ” Paranormal Activity ” İlk seri bir filmi Oren Peli tarafından yazılıp film 2007 yılında ilk gösterimi yayımlanmıştı . Ve 15 bin dolar bütçeye sahipti ve buna ait olarak da 193 milyon dolar gelir elde ederek film izlenilme sonucu rekoru kırdı. Paranormal Activity 1’den sonrası için kendini daha çok izletebilmek için Paramount Pictures stüdyosu bu seriyi 6′ yı tamamladı . Şimdi ise Paranormal Activity 7’nci filmi geleceği duyuldu . Bu sefer ki filminin yönetmeni William Eubank olacak, film 4 Mart 2022 tarihinde izleyici karşısına sunulması bekleniliyor .

Serilik 6 film toplamda 890 milyon dolar kazanç kazandırdı!

Paranormal Activity ilk seriden başlayıp 6 seriyle kendini bütünleştirmesi sonrası Paramount Stüdyolarına toplamda 890 milyon dolar kazanç kazandırdı.

Eve yerleştirilen gizli kameralardan doğaüstü olayları kayda alınmasıyla film çekiliyordu

İlk filmden ve diğer serilerinde film çekimi ev ortamı olaraktan ve gizli kameraların yerleştirilmesi sonrası geceleyin iliklere kadar korkutacak olan o doğaüstü olayların gerçekleşmesi için kamera kayıtlarında gösterilip kayda alınıyordu . İşte bu yüzden film  Hayalden, gerçekliğe geçiş yapılabilecek kadar gerçekçi görünüyor .

Bunları da sevebilirsiniz