Cumhurbaşkanı Erdoğan Melih Gökçek Görüşecek

615 0

Son dakika! Erdoğan, Melih Gökçek’e randevu verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Beştepe’de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile görüşecek. Gökçek’in başta inşaatı devam eden ve 23 Nisan’da açılacağını belirttiği Ankapark’ın geleceği olmak üzere devam eden projelerle ilgili bir dosya hazırladığı ve bu çalışmalarını Cumhurbaşkanı Erdoğan’a anlatmak istediği öne sürüldü.

Ekim ayı başından beri istifa edeceği konuşulan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in istifa tarihi belirsizliğini koruyor. Melih Gökçek’in istifa etmeden önce son bir kez daha Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmek istediği iddia ediliyordu. Ve bu son görüşmenin bugün olması bekleniyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gökçek’e randevu verdi. Erdoğan, bugün Beştepe’de Melih Gökçek’i kabul edecek.

NİÇİN GÖRÜŞMEK İSTİYOR?

Gökçek’in başta inşaatı devam eden ve 23 Nisan’da açılacağını duyurduğu Ankapark’ın geleceği olmak üzere devam eden projelerle ilgili bir dosya hazırladığı ve bu çalışmalarını Cumhurbaşkanı Erdoğan’a anlatmak istediği öne sürülüyor.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.