Devlet Bahçeli 21 Günlük Aradan Sonra Mesaiye Başladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli solunum yolu enfeksiyonuna bağlı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bahçeli’yi arayarak “Son Durumundan Haberdarım ” diyerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Sağlık sorunlarına bağlı olarak 21 gündür hastanede tedavi gören MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli mesaiye başladı. 23 Eylül tarihinden itibaren solunum yolu rahatsızlığına bağlı olarak tedavi gören Bahçeli’nin sakallı hali görüntülerden kaçmadı. Devlet Bahçeli MHP Genel Merkezine vardığında bina girişinde binlerce partili onu karşıladı. Genel merkezinde önündeki partililer büyük bir Türk bayrağı açarak slogan attılar, Slogan “Hareketin Lideri Devlet Bahçeli” şeklinde gerçekleşti.

 

Genel Merkezde Bozkurt İşareti ile Selam Verdi

Hastaneden çıktıktan sonra makam aracı ile genel merkeze doğru ilerleyen Devlet Bahçeli partilileri bozkurt işareti ile selamladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin hastalığı hakkında birçok dedikodu ortaya atılmıştı. Birçok araştırmacı’nın Devlet Bahçeli’nin siyasi hayatına son vereceği şeklinde yorumlamalar yapıldı.

Oktay Salış

Editörümüz Edebiyat Fakültesinden yakın zamanda mezun olup sitemizde güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz