İktidarımız Barış Pınar harekatıyla dünyada sembol haline gelmiştir!

Afyonkarahisar’da organize edilen AK parti Ankara İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme toplantısına Cumhurbaşkanı Erdoğan cep telefonu bağlantısıyla partililerine hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gerçekleştirilen kampın önemli bir süreçten geçerken yapıldığını ve kampın güzel sonuçlarla sonuçlanmasını beklediğini selamlayarak bildirdi. Gerçekleştirilen kampın önemli bir süreçte yani Barış Pınar Harekatı devam ederken ülkeyi barış’a ve kalkınmasına yeni adımların atıldığı dönemde gerçekleşerek çok isabetli olduğunu düşündüğünü, söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, önümüzdeki süreçte illerde ve ilçelerde büyük kongreler gerçekleştirileceğini söyledi. Kongreler gerçekleştirilirken kadın kollarında, gençlik kollarında çok güçlü çıkışlar yapacaktır. Kongrelerin ardından 2023 hedefine farklı bir şekilde ilerleyeceğiz, dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partilere seslenirken bazı seslerin yükseldiğini fakat bunu partililerin yenik düşürmemesini dile getirerek bunların hepsinin gidici olduğunu Parti’nin kalıcı olduğunu ifade etti. Erdoğan, çok güçlüyüz fakat tüm dünya AK Parti’ye karşı bir çaba içerisinde fakat bilsinler ki AK parti’den hiçbir şey eksiltemezler, dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongreler ile 2023’e çok farklı şekilde hazırlanacağız. Bu iktidar Barış Pınarı Harekatıyla dünyada sembol haline gelmiştir ve Barış Harekatı’nda kendisini ispat etmiştir. Tüm dünyaya terör örgütleri ile nasıl bir mücadele verileceğini ortaya koymuş bulunmaktadır, dedi. Biz halkın partisiyiz. Erdoğan, halkın bu partiyi kurduğunu söyleyerek durmak yok yola devam diyorum, dedi.

Semra Tuplek

Semra Tuplek , 1977 İzmir Doğumlu olup sitemizde Gündem ve Ekonomi kategorileri ağırlıklı olmak üzere haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz