AKP Saflarından Olay Açıklama!

Bugün Ak parti saflarından Son dakika gelişmesi olarak bültenlere yansıyan bir açıklama geldi.

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, tüm dikkatleri üstüne çeken bir açıklama ile siyaset bülteninde hareketli bir hafta geçirileceğinin mesajını verdi.

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir tarafından yapılan açıklamaya göre Ak parti içerisinde birtakım istifalar olacak. Erkan Kandemir yaptığı açıklamada “Bazı il ve ilçe başkanlıklarımız da bir takım görev değişiklikleri ve istifalar olacak” diyerek haftaya bomba gibi düşen sözler söyledi

Yeni Ekip Arkadaşları Aramıza Katılacak

Özel bir TV kanalında soruları yanıtlayan AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’den çarpıcı açıklamalar yaptı. Yapmış oldukları kongrenin Parti teşkilatları için geçmiş muhasebenin yapıldığı dönem olduğuna dikkat çeken KANDEMİR şunları aktardı: Yapmış olduğumuz kongre diğerlerinden farklılıklar gösteriyor. Ak parti ailesinin fertleri arasında bazı görev değişikleri yaşanacak. Bu bağlamda görev arkadaşlarımız arasında yeni yüzler göreceğiz.

Sinan Demirdağ

Sinan 1985 Ankara Doğumlu Yazarımız Sitemizde Bulunan haberlerin kontrolünün yanı sıra aynı zamanda Dünya ve Siyaset başta olmak üzere tüm kategorilerde haber yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz